Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bim Saygısızlık Müşteriye Karşı!

profile
29 Mart
235

Ankara bostancık nokta mahallesindeki Bim şubenizdeki çalışanların hepsi saygısız başta mavi ® gözlü kapalı kız diğer kısa boylu çocuk hepsi birbirinden beter müdürüm diye gelen şahıs el kol sallayarak geziyor müşteriye kesinlikle saygı yok neymiş oruçmuş bu beni bağlamaz işini yapacaksın azarlayarak cevap vermeleri.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

BİM Ürün İadesi Veya Değişimi

profile
1 hafta önce
194

2022 ayının aralık ayının 8 inde BİM Ankara Mamak duralialıç mağazasından 499 TL'ye döner koltuk aldım bu ürünün paketinden garanti belgesi çıkmadı ürünün arka kısmı plastik olduğu için 6 ay sonra kırıldı 2023 mayıs ayında ürünü aldığım mağazaya durumu bildirdim mağaza görevlileri bölge müdürüyle gö...

BİM BİM BİM 'de Reyon Ve Kasa Fiyat Farkı

profile
05 Ağustos
369

Yavuzselim Mahallesi Ankara Caddesi kadir bakkal yanı BİM şubenizde reyon fiyatı ile kasa fiyatı sürekli farklı oluyor. Mağaza sorumlusuna bildirdiğimde ise yapacak bir şey yok isterseniz iade alalım diye cevap alıyorum. Konu hakkında yardımınızı rica ederim.

BİM BİM BİM 'de Reyon Ve Kasa Fiyat Farkı
BİM BİM BİM 'de Reyon Ve Kasa Fiyat Farkı
1

BİM Bozulmuş Gıda Ürünü Kek

profile
07 Haziran
234

Ankara ili Kahramankazan ilçesi Ankara Bulvarı üzerinde Adliye karşısında bulunan BİM'den almış olduğumuz Casey marka kek küflü ve bozuk çıkmış olup, tarihi ise okunmamaktadır. Bu durum bildirilmesine rağmen bu ürünün satışına devam edilmektedir. Ürün elimizdedir.

BİM Bozulmuş Gıda Ürünü Kek
BİM Bozulmuş Gıda Ürünü Kek

BİM Market Kırılmış Maden Suyunu Sattı

profile
26 Mayıs
280

Ankara Polatlı BİM market gazı mahallesindeki şubesinden Avşar 6'lı meyveli gazoz aldım eve bir geldim bantla yapıştırılmış dedim herhalde yırtıldı yapıştırdılar içini açtım tamamen cam parçaları muhtemelen bir tanesi kırılmış market tarafından içine bir tane konulup bantlanmış gazoz meyveli olduğu ...

BİM Çalışanın Saygısızlığı İade Sorun Çıkartıyor

profile
09 Mayıs
363

Ankara Çengiz Han şubesinde çalışan o*** diye elemanınızın şikayetçisiyim. Müşterilerle saygılı ve seviyeli bir şekilde konuşmuyor, ürün iade işlemlerinde sorun çıkartıyorlar. Ayrıca sürekli aynı yerde çalıştıkları için kendilerini sanıyorlar ve konuyu dinlemeden yorum yapıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz