Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Reyon Fiyatı Ve Kasa Farklı

202
Aziz
Aziz 16 Ocak 16:56
Bim Reyon Fiyatı Ve Kasa Farklı

Adana Ceyhan Gazi Osman paşa Mahallesi'indeki Bim mağazasından domates salçası aldım reyon fiyatı 29.90 iken kasada 34.50 okumuş. İnsanlar böyle yanıltılmamalı bu nasıl bir terbiyesizliktir. Mağduriyetimin kesinlikle giderilmesini ve ilgili kurumun o mağazayı denetlenmesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Bim Marketten Aldığımız Peynir Küflü Çıktı!

Bim marketten 17 Mart cuma günü Ankara Beypazarı ilçesinde alpaslan türkeş bulvarında bulunan Bim şubesinden peynir aldım son kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen aldığımız peynir küflü çıktı mağduriyetimizin giderilmesini gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Bim Marketten Aldığımız Peynir Küflü Çıktı!
Bim Marketten Aldığımız Peynir Küflü Çıktı!
Bim Marketten Aldığımız Peynir Küflü Çıktı!
profile
-
3 gün önce

Bim Personelleri Elimizden Ürünü  Zorla Aldılar

17.03.2023'te Süleymaniye Mah. Süleymaniye Cad. 1774. Sk. Adresinde bulunan Bim mağazasından alışveriş yaptığım sırada almak istediğim "Merdiven" ürününü kasadan okuttuktan sonra kasiyerler kendi aralarında konuşup "bu ürün satılık değil" beyanında bulunup, elimizden ürünü zorla aldılar. Kamera kayı...

profile
37
3 gün önce

Bim 41li Sir Ağda Seti İle İlgili

Bir tane koltuk altı ağda bandının yarısında tüyler var yarısı normal aldığımda içinden bu şekilde çıktı epi sir ağda bandı 41li setin içinden çıktı hijyen kurallarına dikkat edilmesini rica ediyorum şikayeti dikkate alırsınız umarım gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum

profile
50
3 gün önce

Bim Marketleri 1 Alandan 5 Kez Para Çekiyor

Enpara kredi kartından art Arda 5 kez 119.57 TL tutarında para çekilmiş son çekim kart ve şifreye yaptım ilk 4 çekim yapıldığı halde 5 içi cim için benden kart ve şifre kasiyer tarafından talep edildi ilk 4 çekim yapılmış mağduriyetimin derhal giderilmesini istiyorum.

profile
161
4 gün önce

Bim Ayırttığım Ürünü Alamadım

Bu günkü ürün çok amaçlı dolap ayırttığım halde 30 dakika içinde başkasına satmışlar araba tutup gitmiştim geri çevrildim 15 Temmuz şehitler karşısı Edirne Bim şubesi mağduriyetimin giderilmesini istiyorum çok amaçlı ahşap dolap bu günkü ürünler arasında bulunan talebiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .