Bim Raf Fiyatı İle Kasa Fiyatı Arasında Farklılık

Fatih Fatih28 Kasım 2020 16:43

27 Kasım Modoko bin şubesinden alışveriş yaptım. İtimat marka peynirin fiyatı rafta 21.95 olmasına rağmen kasada 25.90 geçtiğini mağazadan çıktıktan sonra fark edip kasiyer arkadaşı uyardım fişi aldı rafa gidip fiyatı kontrol etti. Oradaki fiyat kağıdını aldı diğer kasiyer arkadaşı uyardı fiyatı düzeltti ve sıradan işlem almaya başladı.

Bunun üzerine ben kendisini uyarınca yapılacak bir şey yok kasa fiyatı bu teşekkürler ederiz diye söyledi. Beklemeye mi, kızım haklarımı bilmeme rağmen saf yerine konulmaya mi, kızım bilemedim, bende fiyat farklılığı durumunda, düşük fiyatın uygulanması gerektiğini söyledim. O zaman ürünü iade edin deyince sinirlenip, tüm poşeti iade ettim. Bunun üzerine gider pusulası için beni bekletmeye başladılar. Covid var hızlanalım dememe rağmen, cezalandırır gibi yavaş hareketler. Sonra mağaza müdürünü çağırdım. Şirket kuralları gereği gider pusulasının kasalarda olamayacağını belirtti. Bende o kuralı uygulayan firmanın tüketici kurallarını çiğnemesini mantıklı bulmadığı ilettim.

Sonuç olarak düzenli Bim'den alışveriş yapan birisi olarak gidip ***  tüm ürünleri aldım artık kolay kolay da bu tavır ve anlayışa sahip bir yerden alışveriş yapmam. Lütfen personeli kurallar konusunda düzgün eğitim veya siz bilgiyi doğru iletiyorsanız. O bilgiyi kendi istedikleri gibi kullanmalarını sağlayın. Kasiyerinden müdürüne kadar herkes tüketici hakkını bildiği aşikar fakat uygulamamak için kırk takla attılar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler