Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM Personelinin Müşteriye Tavrı

profile
05 Mayıs
1.096

Yalova/Armutlu ilçesindeki BİM şubesinden 29 Nisan'da aktüel ürünü olan kahve yanı su bardağı aldık. Alışveriş yaparken yanımızda çocuk vardı misafirimizde olduğu için kontrol etmeden aldık. 8 adette buz aküsü aldık hatta kasiyere '' ben bu ürünü kontrol etmeden alıyorum ama iade veya değişim oluyor değil mi? '' diye sorduğumda kasiyer bana fişle geldiğim takdirde iade veya değişim olacağını söyledi. 

Biz evde baktığımızda bardaklardan bir tanesi kırık çıktı bugün iade veya değişim için gittiğimizde marketteki personele (f** a***'a) bardağın sorunlu olduğunu söylediğimizde belki evde kırdın nereden bileyim diye bizi tersledi. Terslediği yetmiyormuş gibi yüzümüze bile bakmadı bardağa da bakmadı! 

Madem ürün iadesi almıyorsunuz fişle geldiğinizde ürün iadesi veya değişimi mevcuttur demeyeceksiniz o zaman. Ayrıca kasiyerin kasadan geçirirken kontrol etmediği ürünün sıkıntısını müşteri neden çekiyor?

Benzer Şikayetler

BİM'de Ayıplı Ürünün Üstümüze Kalması

profile
28 Temmuz
230

Yalova dere Mahallesi BİM'e dün babamla alışveriş için girdim alışveriş sırasında 6'lı su bardağından almak için elimi uzattığımda karton yırtık olduğu için bardaklardan biri düşüp kırıldı. Kasiyer bizim hatamız olduğunu ödememiz gerektiğini söyledi. Kartonun yırtıklığını ve kenarındaki bantları gös...

Bim Bardağı Kırıldı Hesap Bana Patladı

profile
23 Ocak
745

Binden çay bardağı aldım. Maalesef kutusu yırtıkmış bardak kırıldı. Almak istemedim ama kasiyer bizden hesap düşer dediği için almak zorunda kaldım. Kameralardan incelenebilir. BİM'in hatası ama kasiyerlerden ceza olarak kesiyorlar. Nasıl bir firma bu. Asgari ücretle çalışan elemanların maaşlarından...

Bim Bardağı Kırıldı Hesap Bana Patladı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz