sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bim Personelinin Müşteriye Karşı Saygısız Olması!

Aytejin Aytejin14 Mayıs 2019 16:56

Uzun yıllardır marketlerinizden severek ve güvenerek mutlu bir şekilde hiç sorun yaşamadan alışveriş yapmaktayım. Ta ki dün (13.05.2019) saat 17:58 'e kadar. Marketinizde gayet güzel alışverişe başladım, alacaklarımı alıp kasaya geldiğim zaman yan yana iki kasa vardı, birinde ödeme yapmak üzere olan bir müşteri ve ürünlerini kasaya dizmiş bekleyen diğer müşteri varken, ben de diğer kasada işlemini bitirmiş olan yan kasaya aldığım ürünleri sepetimden kasaya dizdim. Meğer ödeme yapan ve kasiyerle sessizce sohbet eden marketin çalışanı erkek bir elemanınız olduğunu gördüm (!). Bana dönerek bu kasa işlem yapmıyor, diğer kasaya geçin dedi. Bu arada önümden geçerken eliyle hızlıca sepetimi iterek kaba saba söylenerek geçti, yine ses çıkarmadım ve sorun çıkarmadan geçtim. Yaklaşık 1-2 dakika geçti arkama bakmamla o kasanın şakir şakır müşteri kabul edip hala çalıştığını gördüğüm zaman kan beynime sıçradı ve direkt şekerim çıktı, gözüm flu görmeye, ağzım kurumaya başladı. Direkt şikayetçi olacağımı söyledim.

Yaklaşık 2-3 dakika ki uzun bir zaman isim soy isim vermek için çok uzun bir zamandır bu verilmedi. Siz büyük bir markasınız, ne ciddiyetsizlik bu? Bir şefiniz ya da müdürünüz vardır, soy ismini bilen o halde çağırın öğreneceğim ısrarla. Bana karşı yapılan bu kötü durumdan şikayetçi olacağım diye düşündüm. Sonunda birisi şef olduğunu söyleyip gayet kaba bir tavırla gelip dinleme ihtiyacı bile duymadan vermiyorum ismini soy ismini, benim adımı yaz şikayet et o halde diye ki onunda adını zar zor aldım, şef diye gelen arkadaşın ismi 'e** s**' miş.

Elbette sizi yönlendirmek benim haddime değil, kimsenin işinden olmasını da istemem fakat yeni açtığınız bir şubede böyle lakayıt ve kötü tutumlar sağlayan elemanları nasıl bir araya topladınız? Unutmayınız artık tek market yok, kimse ne size ne de başka bir markete bağlı değil yani seçenek çok. Hem alışveriş yapıp para harcamaya gelip hem bu tarz kötü olaylara şahit olmak siz dahil kimse istemez! Bim adım başı bulunuyor, o şubeniz bu tavırlarda bulunduğu sürece çok kısa dayanabilir 150-200 m ileride iki tane daha Bim mevcut ki ben buranın çok eskisiyim. Bu durumu birçok insana anlatmaya başladım benim veya bir başkasının sağlık durumu sizin marketinizden de elemanlarınızdan da çok daha önemli! En kısa zamanda gerekli olanın yapılmasını tarafınızdan arz ediyorum iyi akşamlar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler