Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Personelin Müşteriye İftira Atması

322
Aysenur
Aysenur 27 Kasım 2022 13:08

Bim Kağıthane Sultan Selim mağazasından aldığım Namet ® marka sucuğun son kullanma tarihi 2023 olmasına rağmen ürünün üzerinde pamukçuk şeklinde görseller oluşmasından dolayı iade etmek istedim ve personelin müşteriyi suçlar davranış sergilemesi sorunu.

Aysenur
Aysenur27 Kasım 2022 12:55

Kasa personelinin uzaktan sorumlu müdür diye görev tanımı yaptığınız Melis isimli şahsı kasaya iade var diye çağırması kendisinin de uzaktan ürün ve sorun ne gibi cevap vermesi sonra ürünü kontrol edeceğim deyip tekrar kasaya döndüğünde bu ürünün parti numarası reyondakilerle uyuşmuyor  ithamda bulunması bu şekilde ima da bulunması için mi özellikle bu kişilere para ödediğinizi merak ediyorum. İşe aldığınız ve mağazadan sorumlu tuttuğunuz kişiyi iyi eğitin kurduğu cümlelere dikkat etsin stok girişlerini takip etsin ve parti numarasının ne olduğunu ne sürede aynı parti numarasının kullanıldığını öğrensin bir dahakine müşterilere cümlelerini doğru kurup kendisini ifade etsin, 55 liralık ürün için insanlara iftira atmamasını atarsa sonuçlarının daha ağır olabileceğini de ekleyin lütfen.

Benzer Şikayetler

profile
160
3 gün önce

Bim Fiyatlarına Zam Yapılması

Ülker çikolatalı gofret 36 gr olan çikolata 3.40 iken kamuoyuna ve halka ocak ayında tüm Bim mağazalarında fiyatların 3.75 olduğunu 18.01.2023 tarihinde güncellendiği görülmüştür. Bim in kendi sitesinde '' Bim için müşterilerinin menfaatinin kısa vadeli yüksek kardan daha önemli olduğu belirtildi. B...

profile
254
4 hafta önce

Bim Bozuk Ürün Satmak

Osmanoğlu damak tadı fırın sütlaç bozuk çıktı bizi öldürmek için mi uğraşıyorsunuz siz tarihinin bitmesine 3 gün kalmış utanmadan sıkılmadan satıyorsunuz insanların canı ile oynuyorsunuz gerekli yerlere şikayette bulundum böyle bir şey yok bir de kasiyer kasadan satıyor.

Bim Bozuk Ürün Satmak
Bim Bozuk Ürün Satmak
Bim Bozuk Ürün Satmak
profile
281
16 Aralık 2022

Bim Tarihi Varken Küflenmiş

Bim marketten almış olduğum labnenin son kullanma tarihi hala varken ne halde olduğunun görüntüsünü paylaşıyorum. Çocuklarımıza yediriyoruz ürünü şuna bakın. Sağlıksız olduğu aşikar lütfen daha. Dikkatli olalım ilgilenilmese daha üstlere şikayete bulunacağım

Bim Tarihi Varken Küflenmiş
Bim Tarihi Varken Küflenmiş
profile
690
16 Aralık 2022

Bim Agah Boza Aşırı Sulu Ve Bozuk Tad

Zincir marketten aldığım agah boza, aşırı sulu ve bozuk bir kokusu var, kıvamı da tadı da gerçekten kötü durumda. Üzgünüm ancak bu üründe boza adına söylenecek pek söz yok, sadece rengi boza renginde. Son kullanım tarihinde de herhangi bir sorun yok.

profile
235
09 Aralık 2022

Bim Marketten Aldığım Dost Süt Bozuk Çıktı

Merhaba, bir hafta önce son kullanma tarihine daha çok olan bir adet Dost Süt almıştım. Bugün açtım ve süt bozuk çıktı kesik kesik olmuştu. Yeni açtığım süt bu şekilde nasıl olur ve bu kadar bilindik bir market zincirinin ürünü. Sorunumla ilgili çözüm bulunmasını talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .