Bim Personeli İle Kavganın Eşiğine Geldik

Fatih Fatih4 hafta önce

Gaziantep Şehitkamil mücahitler Bim şubesinden 2 yıldır düzenli alışveriş yaparım. Bugüne kadar hiçbir personelle anlaşmazlık yaşamadık ki dahası birbirimizi tanırız ve severiz. Ama bu akşam emanetçi olduğunu söyleyen yeni bir personelle kavganın eşiğine geldik. 

O an mağazada bulunan tüm müşterilerin inde beni rencide etti. Ki o müşteriler aynı zamanda benim dükkanımın da müşterileri olduğu için kendimi savunma gereği duydum. Daha önce bozuk olduğu gerekçesiyle iade ettiğim bir ürünün 1 aydır rafta olduğunu görünce başka parti ürün var mı diye sorduğumda "beğenmiyorsan git başka yerden al" dedi. Ben de ona burası babanın dükkanı değil insan gibi başka ürün var mı diye soruyorum. 

Beni kovamazsın dedim. O bana ben ona laf söylerken az daha kavgaya girecektik ki öteki personel yetişti. Ondan sonra da akşam haberlerinde müşteri kasiyere saldırdı diye haber olacaktık. Ben o mahallenin esnafıyım. Bugüne kadar tek 1 insanla münakaşaya girmedim. Beni bile 2 dakikada zıvanadan çıkardıysa çok sürmez illa ki biriyle kavgaya tutuşacaktır.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler