BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Patito Cipsin İçinden Bir Şey Çıktı

1.270
Veli
Veli 08 Şubat 16:09
Bim Patito Cipsin İçinden Bir Şey Çıktı

Patito cipsin enden değişik bir şey çıktı. Bim'den almıştım midem bulandı bir daha asla patito ya da başka bir marka cips almayacağım. Sabahtan beridir midem bulanıyor. İade etmek istesem alırlarmı acaba bir fikrim yok benim Tüketici Hakem Heyeti ®'ne de şikayette bulunacağım

Benzer Şikayetler

profile
331
31 Mart

Bim Patito Cips İçinde Kulak Çöpü

Bim'den aldığım Patito cips içinden kulak copu çıktı vallahi Şaka gibi çocuklarım şok olduk inanamadık evimizde öyle bir kulak copu yok çıkma ihtimali yok bir daha asla almayacağız sabahta Bim'e gidip şikayet de bulunacağım insan sağlığı bu kadar olmaz.

profile
1.146
09 Mart

Bim Patito Cipsten Böcek Kafası Çıktı.

Bim patito cips içerisinden kızarmış böcek kafası çıktı. Kesinlikle daha ucuz diye bu tip markalardan özellikle gıda alınmamalı. Daha önce de bu tür bir markadan aldığım bir un kurabiyesinden vida somunu çıkmıştı. Gerçekten kim bilir daha neler yedik acaba? Yazık.

Bim Patito Cipsten Böcek Kafası Çıktı.
Bim Patito Cipsten Böcek Kafası Çıktı.
profile
1.663
29 Ocak

Bim Son Kullanım Tarihi Bitmek Üzere Olan Ürün İçin Müşteri Aldatması

29 Ocak 2023 tarihinde İskenderun numune Mahallesi marketine gittim. Kasada hesabı ödemek üzerine iken kasiyer 10 lu organik yumurta var alır mısınız dedi. Nerede diye sordum, yanından çıkardı. Bunun buz dolabında olası gerekmez mi dedim. Evet buzdolabından yeni çıkardık dedi. Ben tek başıma kalıyor...

profile
509
20 Ocak

Bim Cips İçinden Çıkan Cam

Bim'den aldığım cipsin içinden cam çıktı ve dişime zarar verdi böyle bir şeyi Bim'den beklemezdim harbiden büyük hayal kırıklığı bir daha da almam sanırım bana geri dönüşte bulunursanız sevinirim gerekenin yapılmasını arz ederim. Bana dönüş yapın lütfen.

Bim Cips İçinden Çıkan Cam
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .