BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bahri sonuçtan hiç memnun değil

Bim Para Üstü İadesi Yapılmaması

1.753
Bahri
Bahri 13 Nisan 2022 21:19
Bim Para Üstü İadesi Yapılmaması

4,90 TL tutarında bir ürün aldım ancak 5,00 TL üzeri olarak 0,10 TL para üstü iadesi yapılmadı. Kendi paramızı da isteyecek değiliz alışveriş yapıyorsak para üstünü biz istemeden iade edeceksiniz. Mesele 0,10 TL meselesi değil, hakkaniyet ve müşteri memnuniyeti meselesidir. Helal etmiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
269
1 hafta önce

BİM Etiketsiz Ürün

Afyonkarahisar çavuşbaş Mahallesi pazar yerinin oradaki mağazanızda uzun boylu gözlüklü ve kasada duran hafif kilolu kapalı bir kadında müşteri memnuniyeti güler yüz kesinlikle yok. Patos un yeşil cipsini sepete açılmış etiket yok, almak istedik. Kasa okumuyor diye, elimizden aldılar kasa okumuyor, ...

BİM Etiketsiz Ürün
BİM Etiketsiz Ürün
profile
223
4 hafta önce

Çalıştırılan Personelinizin İlgilenmemesi

Bilecik ili Bozüyük ilçesine bağlı 4 Eylül şubenizde bulunan personelinizin gerek ilgisizliği gerek lakayıt tavırları ve müşteri memnuniyetine uymayan davranışları hakkında şikayetçiyim. Numaramı Bimcell'e taşımak istiyorum fakat uğraşmak istemedikleri için başlarından savuşturuyorlar.

profile
211
4 hafta önce

BİM Çalışan Personelin Müşteri Memnuniyetine Özen Göstermemesi

Bilecik iline bağlı Bozüyük 4 Eylül şubesindeki çalışan personelin gerek ilgisizliği gerek üslup bozukluğu gerekse ukalaca yaklaşımından dolayı şikayetçiyim. Numaramı Bimcell'e taşımak istememe rağmen uğraşmak istemedikleri için başların savuşturuyorlar.

profile
638
28 Nisan

BİM Mağazası Hasarlı Ürün

İzmir Çevik 1 Buca mağazasından bir tencere aldım ancak kapağı kırık çıktı. Ürün paketli olduğu için fark etmedim. 3 yıl BİM'de değişimle ilgili hiçbir yardımcı olunmadı. BİM'ler kimin? Her aldığımızı aynı şubede değiştireceğiz, bu saçmalık nerede? Müşteri memnuniyetiniz nerede?

profile
1.271
24 Nisan

BİM Personel Tavrı, Olmayan Ödeme Sistemi

Antalya/Kepez Kipa AVM karşısı BİM müşteri memnuniyeti! 24 Nisan saat 19:20 civarı iş çıkışı alışveriş için BİM'i tercih ettim. Yaklaşık yarım saat mağazada sepet doldurduktan sonra kasada kredi kartı ile ödeme yapamadığımı sistemde arıza olduğunu söyledi görevli. Koskoca BİM'de iki kasada da pos c...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .