Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Osmanoğlu Hazır Pasta Terbiyesizliği

338
Hasan
Hasan 23 Ocak 22:26

Bim mağazasından aldığım osmanoğlu çikolatalı pastanın erisinden uzunca bir kadın saç kılı çıktı içinden zorla çekerek kopardım ve çöpe attım midem bulanıyor. Alacaklara önerim asla Bim den hazır üretim gıdaları seçmeyin. Terbiyesizliktir. Bir daha asla.!

Benzer Şikayetler

profile
356
2 hafta önce

Bim Marketteki Çalışan Saygısızlığı ve Beni Suçlaması

Bugün Ankara metin oktay Mahallesi Oğuz kağan Caddesi üzerinde bulunan Bim markete girdim. Marketten çıkarken çalışan beni hırsızlıkla suçladı. Kamera kayıtlarına bakmak istedik ama çalışanın ithamlarını destekleyecek hiçbir şey yoktu. Herkesin içinde önce çaldığımı sonra cebime koyduğumu söyledi. B...

profile
225
08 Şubat

Bim Patito Cipsin İçinden Bir Şey Çıktı

Patito cipsin içenden değişik bir şey çıktı. Bim'den almıştım midem bulandı bir daha asla patito ya da başka bir marka cips almayacağım. Sabahtan beridir midem bulanıyor. İade etmek istesem alırlarmı acaba bir fikrim yok benim Tüketici Hakem Heyeti'ne de şikayette bulunacağım

Bim Patito Cipsin İçinden Bir Şey Çıktı
profile
113
26 Ocak

Bim Destan Marka Kuru Nane

BİM'in destan markalı kuru nane nane değil resmen çöp yiyoruz. Paketin içerisinde nane hariç her şey var. Nasıl satabiliyorsunuz böyle bir şeyi? Paket içerisinde kıl var odun var bildiğiniz çöp. Bir daha almam.

profile
279
22 Ocak

Bim Ne Kapısından Girerim Ne Ekmek Alırım

videoplayer-icon

İlk defa ekmek aldım içinden ne olduğu belirsiz küçük bir şey çıktı evden uzak olmasa götürüp şikayette bulunacağım fakat evden uzak şikayet edeceğim bir yer yok müşteri temsilcisi hafta sonu çalışmıyor bir daha ekmek almayı bırakın kapısından bile girmem.

Bim Ne Kapısından Girerim Ne Ekmek Alırım
profile
318
13 Ocak

Bim Kömür Parçası Çıktı

Bim'den aldığım patito kaşık cipsin içinden kömür parçası çıktı... Hijyen konusunda daha dikkat edilmesi gerekir. Bir daha almayı düşünmüyorum. Bir markanın her ürününde ayrı bir sorun çıkar mı ya. Çoğu kişi bu konuda şikayetçi oluyor. Telafi yapılmalı.

Bim Kömür Parçası Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .