Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Mutfağım Markalı Dondurulmuş Mısırdan Sinek Çıktı

185
Aysun
Aysun 27 Aralık 2022 16:41

Mutfağında markalı mısırdan donmuş sinek çıktı. Midem bulandığı için fotoğraf çekemedim ama sinek büzülmüştü resmen ne zamandır donuk şekilde orada duruyorsa artık. Bu yaşadığım olay gibi bir sürü şikayet okudum hala şaşkınım. Lütfen tüketicinin yanında olun ve bu yazdıklarımızı dikkate alın.

Benzer Şikayetler

profile
169
4 hafta önce

Bim Lezita Kova Ürünü

Bim'den alınan Lezita çıtır kova ürün yüzünden mutfakta patlama yaşadık. Bütün duvarlar ve tavana tavuklar yapıştı az kalsın görme kaybı yaşıyordum. Mahkemeye vermeden önce bu konu hakkında mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Yoksa hukuki süreci başlatacağım.

Bim Lezita Kova Ürünü
Bim Lezita Kova Ürünü
Bim Lezita Kova Ürünü
+4
profile
901
27 Şubat
profile
Sezer'in Teşekkür Mesajı
  • 4 hafta önce

“Bim mağaza zinciri Çorum bölge satın alma müdürü, mae 1. Cadde şube çalışanları ve bölge müşteri sorumlusu davut beye teşekkürü borç bilirim. Kumtel'in çözmediği ve kaba bir tavırla beni karşılamalarının tam aksine Bim müşterisine sahip çıkıp ürünü iade aldı. 👍 4 saat içinde çözümledi”

Bim Kumtel Ankastre Set Düğme Ve Çevresinin İnsana Zarar Verecek Boyutta

Merhabalar 29/01/2023 tarihinde Bim mağazalarından ankastre set Kumtel marka ürünü aldım 20/02/2023 te yetkili servise bağlattım. 27/02/2023 te ilk de...

Bim Kumtel Ankastre Set Düğme Ve Çevresinin İnsana Zarar Verecek Boyutta
profile
341
24 Kasım 2022

Bim Berlin Düdüklü Patladı

Berlin düdüklü tencere 2. Kullanımda patladı ölümden döndük, mutfağım mahvoldu tavan, duvarlar, dolaplar. Görüyorum ki bu sorunu tek Ben yaşamamışım mutfakta ocağın başında yemek yaparken patladı insan hayatına kastetmektir. Yasal haklarımı arayacağım. Tüketici Hakları'na da gideceğim.

Bim Berlin Düdüklü Patladı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .