Bim Müşteri İle Nasıl Konuşacağını Bilmeyen Mağaza Sorumlusu

Bilal Bilal13 Ağustos 18:50

Sürekli alışverişlerimi yaptığım güneştepe mah. Necip fazıl kısakürek cad. Çakır şok. No6/a Güngören/İstanbul bulunan Bim'den her zamanki alışverişi yaparken elimde ağır olan ürünleri sepete koydum ve ürün alırken virüs nedeniyle sepeti yere koymadım standa koydum. Ani bir şekilde sağ tarafımda bulunan kapalı bir mağaza çalışanı birden yüksek ve agresif bir ses tonuyla beyefendi orayı yeni düzelttim sepetinizi koyarak bozdunuz şeklinde aşırı agresif ve yüksek ses tonuyla ve el kol hareketleriyle (sanki mağazayı yıkmışım gibi) anlamsızca bir sinirle iletişime geçmeye çalıştı. Kendisine neden bu kadar agresif ve yüksek ses tonuyla uyardıklarını insan gibi iletişim kurması gerektiğini ve yaptığı kol hareketlerinin aşırı olduğunu izah ettim ama kendisi solundan mı kalmış ya da artık işinden mi bıkmış ya da işini bırakmak için bahanemi üretiyor bilinmez. Bu şekilde hitap etmeye devam etti. 

Kendisinin eğer benim sepetimi yere koymak yerine ürünü standa koymam yanlış ise düzgünce insan gibi dersin ki beyefendi sepetinizi lütfen koymayın ürünler dağılıyor vs şeklinde söylersin sanki karşısında 40 yıllık düşmanı varmış gibi bir müşteriye bu şekilde yaklaşım hiç hoş değil asla bir daha o şubeden alışveriş yapmayacağım. Kameralarında incelenmesini talep ediyorum. Kendisine ismini sordum yine aynı saygısız üslubuyla bağırarak adım e** mağaza sorumlusuyum şeklinde beyaz sarayı yönetiyor sanki geri cevap verdi. Böyle eğitimsiz kültürsüz müşteriyle her şeyden önce bir insanla nasıl konuşacağını dahi bilmeyen kişileri çalıştırmanız ya da eğitim vermemeniz öncelikle kurumunuza zarardır. Bu mağaza sorumlusu e**hanımdan şikayetçiyim. Her şeyden önce çalışanlarınıza mesai saatlerinde Bim a. S. Temsil ettiklerini iletmeniz ve gerekli cezai işlemin alınmasını yapılmasını rica ederim. Olayın gerçekleştiği zaman 18:04 mağaza orta raf bölümü.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Bilal 13 Ağustos 18:51

Alışveriş yaptığıma dair fişim de ektedir

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Muhammet 07 Eylül 14:55  

    Canı çıkmıştır yorgunluktan keşke sizde az anlayışlı olup onu anlasaydınız. Sepetin orada ne işi var. Sen yere koymadın belki ama senden önce onlarca kişi pisliğe bastığı ayaykkabıyla yere basıyor ve o sepet yerlerde geziyor. Bir siz akıllsınız

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler