BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Bim Market Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor

571
Emre
Emre 23 Mart 00:09
Bim Market Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor
Bim Market Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor

22.03.2023 saat 19.40 da Bim'den aldığım kaanlar ® marka kolot peyniri aldım ürün indirime girmişti eve ® geldiğimde ürünün tarihinin geçtiğini gördüm tarihi geçmiş ürünü satmak ne demek ve indirim yapıp bir de raflarınıza koyuyorsunuz bu şikayetimin kaanlar firması ile alakası yoktur

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
34
3 gün önce

BİM'den Alınan Sandviç Ekmek

BİM'den aldım Sandviç ekmek. Son tüketim tarihinde. Küflenmiş olduğunu gördüm. Aldığımız ürünün son kullanma tarihinden. Bir gün evvel bitirmemiz mi gerekiyor. Neden son kullanma tarihi yazılıyor. Son kullanma tarihinin hiçbir önemi yok mu. Bu konuda bir açıklama.

BİM'den Alınan Sandviç Ekmek
profile
901
1 hafta önce

BİM Ürün Mağduru Oldum

Mağazanın camına elektrikli bisiklet gelecek diye bir hafta önce afiş asıyorlar günü geliyor. Sabah mağaza açılıyor bisiklet yok deniyor. Yok da niye cama afişi asıyorsunuz ve insanları mağdur ediyorsunuz.

BİM Ürün Mağduru Oldum
profile
727
1 hafta önce

BİM 12 Mayıs Dyson V12 Krizi

Kayseri'deki BİM afişlerinde 12 Mayıs cuma günü Dyson v12 şarjlı kablosuz süpürge olmasına rağmen, hangi şubeye gittiysem ürünün gelmediğini söylediler, Mevlana şubesindeki çalışan erkek bir personel dalga geçer gibi Allah insanların gözünü doyursun 1 tane geldi. Satıldı dedi

profile
360
2 hafta önce

BİM'den Alınan Yufkanın Bozuk Olması

BİM'den aldığım yufka bozuk çıktı. Çok ağır bir kokusu var ve üzerinde küfler var. Ben dikkatsiz davrandım ama o kadar çalışan kişi var, neden ürünleri kontrol etmiyorlar anlamıyorum. Üstelik misafirim gelecekti, içini bile hazırladım böreğin ama sizin yüzünüzden mağdur oldum.

profile
526
2 hafta önce

BİM'e 12 Mayıs'ta Gelen Düdüklü Tencere Yok

BİM'e düdüklü tencere seti gelmiş ama 3 ürün var deyip bitti dediler lütfen bu ürünün hiç mi stoğu yok yani sizden çözüm istiyoruz kaç BİM marketi arandı yok ya gelmedi ya da bitti deniliyor. Böyle şey olamaz ilanda olan şeyi aynı gün tezgahta göremiyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .