Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Bim Market Fiyat Etiketi Oyunu!

3.642görüntüleme
Murat
Murat 01 Mayıs 18:57
Bim Market Fiyat Etiketi Oyunu!

Bim marketten ekte fotoğrafı yer alan kasa yanındaki şarj ve kulaklık reyonundan bir şarj kablosu aldım. İlgili stantta ''kulaklık/USB kablo tek fiyat 19.90 TL'' yazıyor. Fakat kasadaki uzun boylu gözlüklü erkek arkadaş bana 29.90 TL tuttuğunu ve o etiketin yanlış olduğunu söyledi. Ben de böyle bir şeyin beni ilgilendirmediğini ifade etsem de orta kasadaki başörtülü kasa personeli konuya dahil olarak onun etiketi düşmüş fiyatı 29.90 TL o şekilde leme alınması gerektiğini söyledi. Ben ısrarla etiket neyse onu ödeyeceğimi belirtmeme rağmen, sarışın bir bayan mağaza müdürü olduğunu söyledi ve sert ve yüksek perdeden etiketin düştüğünü fiyatın 29.90 TL olduğunu ısrarla diretti. Daha sonra adını bildiğim tek Bim personeli s**** bey geldi oda aynısını diretti ancak sonradan 19.90 TL den verelim demesine rağmen kabul etmedim ve ulaşabildiğim her yere Bim birleşik mağazalarının sahte fiyatlandırma ve çalışanlarının yakışıksız üsluplarıyla insanları kandırdığını ulaştıracağımı belirttim. Fiş ve standın fotosu ektedir. Eğer Bim birleşik mağazaları bunu hata olduğunu düşünüyorsa ilgili mağazaya bilgi versinler, benim hatamı düzeltsinler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 416görüntüleme
 • 27 Mart

Bim 'de Üslup, Tavır ve Hareketler Kötü

Bim'den aldığım USB kablosu 1 haftada bozuldu. Değişim için gittiğim de kutusunun olması gerektiğini söyledi. Ayrıca yıpranmış uzun zaman kullanmışsın dedi. Bende nereden biliyorsun uzun zaman kullandığımı diye tepki verdim üslup kötü. Acıbadem Nişantaşı s**' di ismi.

Devamını oku
profile
 • 3.828görüntüleme
 • 12 Mart

Bim İade Ve Değişimde Müşteriye Gerektiği Gibi Davranılmıyor.

Merhaba. 10.03.2022 tarihinde Sancaktepe şubenizden "m. Original" marka bir USB kablo aldım. 2 gün geçti bozuldu. Sonra yakınımda olan Gazze Caddesi şubesine gittim ve kasadaki arkadaşa durumu belirttim. O da üstüne söyledi ilgilenmesi için. Ürünü değiştirmek ya da iade etmek istemediler. Kullanıldı...

Devamını oku
profile
 • 4.289görüntüleme
 • 03 Şubat
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Bim Keyfi Yapılan Zamlar

Bim sözde indirim marketi ama kafasına göre keyfi olarak zam yapıyor. 9.95 olan hamburger köfte 14.95... 11.90 olan kulaklık USB kablo 17.90... 9.95 olan 5'li noodle 14.95 çıkarmışlar zamlar için dolar Euro bahane ettiniz onlar düştü ama zamlara devam.

Devamını oku
profile
 • 431görüntüleme
 • 16 Ocak

Bim USB Kablosu Tabletimi Kullanılmaz Hale Getirdi

Bim'den aldığım USB kablosu (metallic charge cable) tabletimi kullanılmaz hale getirdi. Neden satıyorlar ayıplı malı. Bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum.Bu kabloyu üreten firmayı şikayet ediyorum.

Devamını oku
Bim USB Kablosu Tabletimi Kullanılmaz Hale Getirdi
Bim USB Kablosu Tabletimi Kullanılmaz Hale Getirdi