24 Mayıs
#12020618

Bim Mağazasında Yapılan Saygısızlık!

24.05.19 tarihinde saat 09.17 'de Yenice/İnegöl/Bursa'da bulunan Bim mağazasına Paşa bahçe Diamond kahve yanı bardağı almak için gittim.


Ürünü bulamadığım için mağazadaki görevliye ürünü sordum görevli şahıs kahve yanı bardağı gelmeyecekti bu hafta bu ürünleri buraya ben dizdim gelse bilirdim dedi bende broşürde olduğunu ve ürünün bu hafta geleceğini söyledim ve ürün hemen yanındaydı. Bunu diyorsan bu kahve yanı bardağı değil su bardağı dedi bende yanlış biliyorsun, bu kahve yanı bardağı fiyatı da şu hatta dedim ve ona da broşürden bu ürünün kahve yanı bardağı diye geçtiğini gösterdim, haksız olduğunu anladığı an sinirlenmeye başladı.


Sabah bir müşteriyle daha uğraştım ondan böyleyim diyerek bağırmaya başladı bende ister istemez tepki gösterdim ve seslerimiz yükselmeye başladı mağazadan çıkar mısın dedi senin beni mağazadan çıkarmaya yetkin yok varsa da gel sen çıkar dedim dokunamadı mağazada bulunan diğer müşterilerin yanında yapmadığım bir olay hakkında hakkımda yalan beyanda bulundu. Bunu kameralarla ispatlamasını istediğimde olmayan görüntüyü çıkaramayacağını bildiği için ses yok ama görüntü var görüntüde bana bir şey kazandırmaz dedi ben bu mağazada 1 aydan fazla zaman önce mağaza müdürü olan bayanı da şikayet etmek zorunda kalmıştım, onu da şikayet ettin hiçbir şey yapılmadı.


Hadi beni de boş ver, bana da bir şey olmayacak tarzı bir cevap aldım. Ben bana yapılan saygısızlığı bir bayan olarak hiçbir zaman kabul etmedim. Bu sefer de etmeyeceğim. Bir şey olsa da olmasa da seni de ilgili yerlere şikayet edeceğim dedim, et dedi korkusuzca.


İsmini öğrenebilmem diğer çalışanlardan en az 5 dakikamı aldı yaka kartları da yok. Benim babam kamu personeli senin kadar artistliği yok sen nesin böyle dediğimde memur kızı olduğun belli ondan bu havalar dedi diğer insanların yanında beni ötekileştirerek memur çocukları Bim markete giremez diye bir yazı varda, ben mi göremedim kapınızda veya sen değilsin diye mi bugün ki davranışlarının sebebi.


Bu olayı Kestel müdürlüğüne bildirdiğimde ilgili kişi ramazan ayındayız ben ilk önce sizi dinledim sonra onu dinleyeceğim dinlediğim kadarıyla evet haklısınız sizden özür de dilerim personelimin adına fakat, bu çalışanım hakkında mağaza değişikliği yapmam doğru olmaz.


Gittiği yerde de böyle bir harekette bulunabilir cevabını verdi. Böyle bir harekette bulunabiliyorsa gerekeni yapmak için neyi bekliyorsunuz mağazaya müşteri girdikten sonra sorumluluk siz de değil mi?

Cansu Cansu 2.360 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler