Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM Mağazada Yaşanan Tatsız Ödeme Hatası

Şefik
26 Nisan 22:32
726

Eşimin bir mağazanızda yaşadığı anlar.

Antalya Muratpaşa Kışla Mah. 41 Sokak No:14/A adresindeki mağazanızda yaşadığım olumsuz bir durumu bildirmek isterim. 26.04.2024 tarihinde saat 12:25'te birkaç parça ürün aldım. Kraker, içecek, dondurma. Kasiyer, benden önceki bir kadının işlemini tamamladıktan sonra benim ürünlerimi işleme aldı. Kredi kartıyla ödeme yaptım. Fişimi kontrol ettiğimde, almadığım bir ürünün fişimde olduğunu fark ettim ve düzeltilmesini talep ettim.

Bu aşamadan sonra G**** isimli kasiyer ve Y**** isimli bir yönetici ile muhatap oldum. Kameradan kontrol ettiklerinde, benim ürünü almadığımı gördüler. İlk savunmaları, önceki kadının aldığı ürünü yanlışlıkla bana yazdıkları oldu. 'Gidin kadını bulun, ondan alın paranızı' gibi garip bir teklif sundular. Sonrasında 'Bugün Cuma, hayrınız olsun' dediler. 'Siz acele ettirmişsiniz kasiyeri, kameranın önünü kapatmışsınız' gibi suçlayıcı ifadeler kullandılar. Kadını bulup mağazaya getirdim ve o da böyle bir ürün almadığını beyan etti.

Mağazada müşterilerin içinde bana seslerini yükselterek, 'Tamam bizim hayrımız olsun o zaman, alın paranızı' gibi küçümseyici ifadeler kullandılar. Sonunda almadığım ürünün parasını iade ettiler.

Herhangi bir özür dilemediler. Teknik olarak benden önce bir ürün alan kişinin fişi kapandıktan sonra almış olduğu ürünün benim fişime kayması mümkün değil. Kasa da bulunmayan bir ürünü ne ben ne de benden önceki kadının alması mümkün değil. Kendilerini savunmak için ortaya koydukları argümanların hiçbirinin dayanağı yoktu.

Ne amaçla ne şekilde olursa olsun mağazanızda görmüş olduğum davranışlar kabul edilemez. Bu bilgiler ışığında BİM markanızdan, mağazanız yöneticilerinden ve bu eylemleri gerçekleştiren personellerinizden yazılı bir özür beklemekteyim.

Saygılarımla.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

BİM İade Şikayetleri

1

BİM Açılış Ve Kaba Çalışanlar

Melike
09 Temmuz 11:08
394
BİM Açılış Ve Kaba Çalışanlar

BİM Ürünlerin Tarihine Bakmıyorlar

Fadime
12 Haziran 11:58
354
BİM Ürünlerin Tarihine Bakmıyorlar
BİM Ürünlerin Tarihine Bakmıyorlar
BİM Ürünlerin Tarihine Bakmıyorlar
1

BİM Market Ürün İadesi Çifte Standart Uygulanıyor.

Zülküf
25 Mayıs 15:00
536
BİM Market Ürün İadesi Çifte Standart Uygulanıyor.
1

BİM'in Bozuk Ürünleri

Teslime
10 Mayıs 17:50
609
BİM'in Bozuk Ürünleri
BİM'in Bozuk Ürünleri
Tüm BİM İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
BİM Kategorileri