Bim Mağaza Sorumlusu İle Yaşanan Problem

Uğur Uğur14 Mart 13:05

13.03.2020 tarihi saat 19:08'de Ankara Çankaya kırkkonaklar mahmut ünsal cami şubesinde alışverişimizi tamamladık. Orada gördüğümüz egzersiz aletinden aldık. Ben reyonda fiyat bölümünde egzersiz aletinin 19.90 olduğunu görerek aldım. Başka şeylerde aldığım için fişe dikkat etmedim. Eve geldiğimde ürünün fiyatının 59.90 TL olduğunu gördüm. Fiyatı uygun gelmediği için iade etmek için Bim'e geri döndüm. Ancak mağaza sorumlusu isminin h***olduğunu söyleyen çalışan saygısız bir şekilde fiyatı neden kontrol ederek almadınız dedi. Bende fiyatının reyonda 19.90 yazdığını gördüğümü söyledim. O başka egzersiz aletinin fiyatı dedi. 

Bende bu aletin etiketi nerede dedim. Yine uygun olmayan saygısız bir üslupla orada yazıyor dedi. Ancak gidip baktığımızda böyle bir etiketin olmadığını gördük. Bim'den sürekli alışveriş yapıyoruz ve çok memnunuz. İlk defa iade etmek istedik bir ürünü ve böyle bir üslupla karşılaştık. Diğer çalışan çok ilgiliydi. Böyle bir hakkımız olmasına rağmen h**** bey ürünü iade etmemizden rahatsız oldu ve markette doğru dürüst bir etiketleme sistemi de yoktu.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selim 14 Mart 13:55  

    Mağazalardaki elemanların iletişim durumu içler acısıyken Bim in inandırıcılıktan uzak muhteşem reklamı son günlerde her yerde karşıma çıkıyor... Reklamdaki bim elemanları nerede sayın bim? https://www.youtube.com/watch?v=3gvrIInBhZw

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler