Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Mağaza Sorumlusu Bozuk Çıkan Ürünleri Geri Almıyor

208
Münevver
Münevver 21 Eylül 2022 17:48

Samsun Kolej Bim mağazası mağaza sorumlusundan şikayetçiyim. Kastamonu Bim mağazasından aldığım ürünü bozuk çıktığı in Samsun'daki Kolej Bim mağazasına vermek istedim lakin mağaza sorumlusu aldığınız yere vereceksiniz dedi. Bu mağaza sorumlusundan şikayetçiyim. Hiçbir ürünü geri almıyor

Benzer Şikayetler

profile
185
02 Şubat

Bim Miskos Çekme Helvası!

Bim marketlerde satılan miskos Kastamonu çekme helvasında firma alenen insanları yanıltmaktadır. Ürün ambalajı büyük gösterilerek insanları yanıltıyorlar. Kutu içinden ikiye ayrılmış bir paket daha çıkıyor ve bu paketlerinde kenarlarına resimdeki gibi boşluk verilmiş. Bim bu ürünü incelemeden nasıl ...

Bim Miskos Çekme Helvası!
Bim Miskos Çekme Helvası!
profile
147
26 Ocak

Bim Market Dakota Çekirdek

Kastamonu ilinin Taşköprü ilçesinin zincir marketlerinden biri olan Bim mağazasından aldığım Simbat dakota çekirdeğinin içinde çekirdek demeye bin şahit lazım resmen içinde kabuktan başka bir şey yok 20 yıldır alışveriş yaptığımız Bim market ne hale geldi. Yazık gereğinin yapılmasını istiyorum!

profile
242
04 Aralık 2022

Bim Makarna Cardella Makarnadan Hiç Memnun Değilim

Bim cardella makarna hep alıyordum Kastamonu Hanönü Bim den çok memnundum ama makarnalara bir şey olmuş acı yapışkan pişirince dağılıyor. 2 aydır bu şekilde acaba stok yapıp bayatlayınca satışa çıkarıyorsunuz para veriyoruz o kadar evin çoğu alışverişini oradan yapıyoruz yazık günah.

profile
1.029
24 Haziran 2022

Bim'den Aldığım Çikolata

Bugün Kastamonu Mehmet Akif Ersoy Mahallesi tarafındaki Bim bayisinden aldığım Buono çikolatanın içinden badem kabuğu çıktı, dişim kırılıyordu az kalsın ucuz atlattım. Çocuklar yese belkide boğazına kaçacaktı. Kötü sonuçlara sebep olabilir. Bunun telafisini nasıl yapacaksınız?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .