BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Kumtel  Ankastre Set Kurulumu!

3.723
Gamze
Gamze 13 Ağustos 2022 14:43

Bim'den Kumtel ® marka ankastre aldık. Bim'den Kumtel marka ankastre aldık. Kurulum in çok geç döndüler. Kurulumdan sonra çalıştırmak istediğimizde bütün apartmanın şartelini attırıyor. Kurulumu yapan kişi bana 5 yıldız verin diyor bir de bence 1 yıldızı bile hak etmiyor. Davlumbazı vidalamamış bile. Biz korkumuzdan yangın çıkarır diye çalıştıramıyoruz bile. Çalıştıramayacağımız bir ürüne neden para ödemiş olalım. Arıyoruz ulaşamıyoruz. Yaptığınız ürünün arkasında durmayacaksanız satmayın. Amaç sadece vatandaşın cebindeki parayı almak olmamalı Kurulum için çok geç döndüler. Kurulumdan sonra çalıştırmak istediğimizde bütün apartmanın şartelini attırıyor. Kurulumu yapan kişi bana 5 yıldız verin diyor bir de bence 1 yıldızı bile hak etmiyor. Davlumbazı vidalamamış bile. Biz korkumuzdan yangın çıkarır diye çalıştıramıyoruz bile. Çalıştıramayacağımız bir ürüne neden para ödemiş olalım. Arıyoruz ulaşamıyoruz. Yaptığınız ürünün arkasında durmayacaksanız satmayın. Amaç sadece vatandaşın cebindeki parayı almak olmamalı.

Benzer Şikayetler

profile
350
22 Mart

Bim Aldığım Ürün İle İlgili Sorunlarıma Cevap Talep Ediyorum

Merhaba ; 03/06/2022 tarihin de Bim den aldığım ankastre seti kentsel dönüşüm sonrası 21/03/2023 tarihinde taktırdım servise ulaşmakta sıkıntı çekmedim hemen geldiler fakat fırın için bir aparat taktıklarını söyleyerek 400 TL para aldılar. Bu konuyla ilgili bir dönüş rica ediyorum gerçekten takılıy...

 
bim-aldigim-urun-ile-ilgili-sorunlarima-cevap-talep-ediyorum-2.pdfpdf
 
bim-aldigim-urun-ile-ilgili-sorunlarima-cevap-talep-ediyorum-1.pdfpdf
profile
774
02 Ocak

Bim 2. Fırın Tepsisi

Birkaç hafta önce Dalaman Bim den aldığım ankastre setin 2. Fırın tepsisi hala gelmedi. Ocak fırın ve davlumbazdan memnunum. Bir şikayetim yok. Sadece tepsi istedim bir türlü gelmiyor. Parasıyla alayım diyorum o ölçülerde tepsi yok. Lütfen bu konuyla ilgilenir misiniz artık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .