Bim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülçin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Bim Kredi Kartı İle Yapılan Alışverişlerde İade Problemi

3.421görüntüleme
Gülçin
Gülçin 01 Aralık 2020 00:42

Bim'in Keçiören'de bir mağazasından aldığım ürünü 2 gün sonra ürün vaat edilen özellikleri yerine getirmediği için Demetevler Park şubesine iade etmek istedim. Alışverişimi kredi kartım ile yaptığım için mağaza müdürü a. G. Beyefendi iade işlemini sadece aldığım şubeye yapabileceğimi bu şubeden sadece aynı miktarda alışveriş yapmam halinde ürünü iade alabileceğini tarafıma iletti. Taktir edersiniz ki pandemi sürecinde alışverişlerimizi teması minimuma indirmek için temassız kartlarımız ile yapıyoruz. Bim gibi kurumsal bir firmanın a şubesinden alınan ürünü b şubesine iade kabul etmemesi çok üzücü ki böyle olduğunu düşünmüyorum mağduriyetimin büyük sorumluluğunun personelin eğitimsizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. 

Ülkemizin fedakar sağlık çalışanları ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından büyük bir mücadele çerçevesinde yürütülen Covid-19 virüsü ile mücadele sürecine destek olmak için minimum dışarı çıkmamız gerekirken mağaza müdürü tarafından 10 km. Uzaklıkta bulunan şubeye iade için yönlendirilmem ne kadar doğru olduğuna siz karar verin. Müşteri memnuniyeti açısından kredi kartına iade olmuyorsa bile ki böyle bir ihtimalin olduğunu düşünmediğimi daha önce de belirttim nakit iade yapılmasının en azından bu hastalık süresince Ülkemize büyük destek olacağını düşünüyorum. Konunun yetkili kişiler nezdinde incelenip en kısa sürede tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mustafa
Mustafa2 hafta önce
 

Bim'in Pos cihazları ecr sistemine geçeli çok olmadı sistemsel eksiklikler var aynı mağazadan olmayınca pos cihazında iade kabul olmuyor, doğru söylemişler. Ancak Bölge Sorumlusuna bilgi vererek iadeninizi nakit olarak sağlayabilirlerdi.

Yorum yazabilmek için ya da .

Benzer Şikayetler