Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sümeyra sonucu yetersiz buldu

Bim Konya Şekermurat Şube

6.944
Sümeyra
Sümeyra 27 Temmuz 2022 12:51

26.07 tarihi Konya Selçuklu Şekermurat şubesinden sabah 9.30da aktüel ürün olan mrs and MS pati evcil hayvan tarama tarağı aldım, evde aynı üründen iki tane alınınca Konya Şekermurat şubesine aynı gün iade için gittim. Yarını bekleyin dediler bekledik ertesi gün aynı şube kredi kartına iade edeceği için kartı istedi yanıma almayı unuttuğumu fark ettim eve ® kartımı almak için dönecekken kasiyeriniz e**isimli şahıs'dün bu ürünü çok fazla müşterim sordu müşterilerimi mağdur ettin'şeklinde terbiyesiz bir cümle kurdu. Bir gün bekleterek ben mağdur edilmemişim gibi! Bunun üstüne bir de 'Bu ürünü siz gelene kadar soran olur diye reyona koyuyorum' dedi ve aldı koydu! Ben paramı almamışım başkasına satacak başkası müşterisi ama ben değilim çünkü?!

Kartı aldım geldim bir türlü iadeyi beceremedi pos cihazında iki seçenek çıktı kredi ve kredi Debit olarak, bana hangisi acaba diye sorup rastgele seçti ve yanlış çıktı. Beceriksizliği bununla da kalmadı ' kameralar bizi izliyor ille iade tutarı kadar alışveriş yapmana gerek yok bir gofret bari olsa al' diye zorlayıcı tutum içine girdi. Üstelik sen dili de kullanamaz! Hayır istemiyorum diyorum ' bari bir tane al ya' diyor. Nakit olarak verin madem dediğimde yapamıyoruz dediler biri kıvırcık saçlı olan kasiyerinizle e* isimli şahıs. Verin ürünümü diyerek çıktım ve başka Bim şubesinde hiç sıkıntısız ve zorlamayla ürün almadan nakit de olsa para iademi alıp çıktım. Çalışanlarınız çok terbiyesiz özellikle Şekermurat şube.

Sümeyra
Sümeyra27 Temmuz 2022 14:44

Düzeltme:şube adı Hidayet

Benzer Şikayetler

profile
268
1 hafta önce

BİM'den Aldığım Konya Sarmasının Yarısı Boş

BİM'den aldığım Konya sarmasının yarısı boş. Tabanına biraz krema koymuşlar ayrıca gofreti de bayat. Nemlenmiş gibi değişik bir yapısı var. Daha önce yediğim hiçbir Konya sarması böyle değildi. Verdiğimiz paraya yazık bu kadar da olmaz. Bildiğimizden çok farklı bir Konya sarması.

BİM'den Aldığım Konya Sarmasının Yarısı Boş
profile
200
2 hafta önce

BİM Markette Kasiyer Sorunu

Bugün 25.05.2023 günü saat 18:40 civarı BİM market yağmur sokak 1/a adresindeki mağazaya gittim, meyve reyonunda golden elma yazan kasadan 4 adet elma aldım, yanında gofret alıp kasaya yöneldim, kasiyer bayan işlem yaparken aldığım elmanın golden olduğunu kendisine söyledim, o da hayır bu grant simi...

profile
250
2 hafta önce

BİM Centro Muzlu Gofret Mide Bulantısı Yaptı

Centro muzlu gofret aldık çayla yemek için, evde yiyen herkesin dilinde şişme oldu, mide bulantısı ve kusma yaşadık. Aldınız zincir marketin ürünlerini yıllarca güvenle tüketiyoruz fakat bu ürün sağlığımızı bozdu, yetkililerin bana dönmesini talep ediyorum

profile
324
3 hafta önce

BİM Fiyat Konusunda İnsanları Yanıltıyor

Adana Sarıçam'da oturmaktayım. Sabah saatlerinde saat 11 civarında halis ömer BİM şubesine gittim. Ritmo 12 havlu kağıt peçete 70 TL ama size gofret alırsanız 2 kişi 70 TL dedi. Ne yazık ki yanıltıldım. Belki benim gibi kaç tane insanı bu şekilde yanılttılar.

profile
231
4 hafta önce

BİM Miskos Gofret İadesi

BİM'den miskos diye bir gofret almış, eşim kötü bir şey hayatımda yediğim en kötü gofret. İade edemedim 45 TL fiyatı içinde, bozuk malzeme var gibi. Tadı ağzından gitmiyor. Paramı geri almak istiyorum. BİM'in sorunu çözmesi gerek. Bir de bu miskos satmasın resmen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .