BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Konya Karatay İlimbey Şubesi Açılışta Ürünleri Satışa Çıkarmadı

2.362
Mehmet
Mehmet 09 Mart 18:18
Bim Konya Karatay İlimbey Şubesi Açılışta Ürünleri Satışa Çıkarmadı
Bim Konya Karatay İlimbey Şubesi Açılışta Ürünleri Satışa Çıkarmadı
Bim Konya Karatay İlimbey Şubesi Açılışta Ürünleri Satışa Çıkarmadı

Bugün (09.03.2023-Perşembe) Konya ili Karatay ilçesi Erenler mahallesinde İlimbey adılı şubenizin açılışı vardı. Asılan afişlerde açılışa özel indirimler yayınlamadı. İhtiyacım olan contigo ® 1200 ml termos ve proware ® akülü vidalama 10,8v ürünleri indirimde idi. Onu alabilmek için açılıştan dakikalarca önce kapıda idim ve içeri ilk girenlerdendim. Reyonlarda ürünleri bulamadım, çalışanlara sorduğumda ise yok, kalmadı, bitti, gelmedi, merkez göndermedi gibi cevaplar aldım.

Sonradan öğrendiğim kadarıyla o şubeye 5 tane contigo termos ve 4 adet akülü vidalama gönderilmiş ve elimde bir önceki gün reyonlara koyduklarını gösteren fotoğraflar var. Ama ne hikmetse açılış günü reyonlar boş ürünler satışa çıkarılmamış. Amacı halka hizmet eden mağaza diye açılışta kapı önünde dua yapıldı bir de ama ne hikmetse hiç halka hizmet yok. Mağaza içinde kendini bölge sorumlusu olduğunu söyleyen kişiye durumu anlattığımda bilemiyorum deyip geçiştirdi, yardımcı olmadı. Ayrıca kendi adamlarına Stanley ® bardak termos Kumtel ® dikey vantilatör adetlerce sattılar onlara göz yumdular.

Söylediklerimin her harfi doğrudur. Eğer o gün kameralarınız arızalı değilse açıp izleyebilirsiniz. Elemanlarınız bizi saf yerine koyarak kalmadı dedi. Bu ürünleri çalışanlarınız alıp çeşitli platformlarda satıyorlar. Bunun için gereğini yapılmasını ve ürünlerin o günkü fiyattan tedariki için yardımlarınızı beklemekteyim. Ben oraya imden izin aldım yol parası harcadım. Gittim daha da önemlisi zamanımdan feragat ettim. Ama elim boş döndüm. Bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim.

Benzer Şikayetler

profile
486
04 Ocak

Bim Kekin İçinden Poşet Çıktı

Çok severek aldığım Bim keki vardı. Bu sefer aldığımda 2 ısırıktan sonra ısıramadım. Kekin içini açtığımda koca bir poşet çıktı. 

profile
601
04 Kasım 2022

Bim Acil Yadım Edilmesini İstiyorum

Heifer dikey süpürgeyi 2021 de Bim almıştım severek de kullanıyordum ama elimde kaldı ayak tekerlikleri çıktı motor birleşim yeri çatladı her yeri bir anda dağıldı ve şu an çekmiyor bunun için yardımcı olmalarını istiyorum. Ben ürünü birkaç aydık kullanıyorum fiyatı uygun diye almıştım yedek olsun d...

profile
3.244
02 Eylül 2022

Bim Market Elemanları Müşterilere İlgisiz/Kötü Davranıyorlar

Bim markette rencide edildim, küçük düşürüldüm, utandırıldım. Belediye evleri, Gediz sk. No:1/1, 55080 Canik/Samsun adresinde bulunan şubenizden bu laptop çantası alındı ancak, laptop çantasının ön fermuarlı kısmı hatalı idi, tam kapanmadığı için varsa değişim için (alınan şubede tek ürün vardı o ne...

Bim Market Elemanları Müşterilere İlgisiz/Kötü Davranıyorlar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .