BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Ketçap İçinde Çekirdek Çıktı

4.887
Sait
Sait 17 Ocak 2021 20:03
Bim Ketçap İçinde Çekirdek Çıktı

Bim'den almış olduğum ketçap ve mayonez sürekli kullanıyorum fakat ketçap içerisinde Çekirdek gibi bir şey çıktı. Siyah siyah iki tane ne olduğunu anlamadım çok zararlı olduğunu düşünüyorum neden böyle bir şeyle karşılaştığımı anlamadım sizlere resimde atacağım.

Benzer Şikayetler

profile
90
5 gün önce

BİM Ketçabın İçerisinden Sinek Çıktı.

BİM'den aldığım bol bol ketçaptan sinek çıktı. Tostumun arasında sinek olduğu fark ettim. Sonra eşimde tostuna sıkarken yine bir sinek çıktı ve bu sefer kapağı açıp içine baktık. İçerisinde 2 adet daha sinek vardı. Böyle bir şeyi sizin gibi bir firmaya asla yakıştırmadık. Lütfen gereni yapın.

BİM Ketçabın İçerisinden Sinek Çıktı.
profile
392
4 hafta önce

BİM Ketçap Aşırı Şekerli

BİM mağazasına ait bol bol marka acılı 1000 gramlık ketçap ürününü bugün İstanbul Maltepe mağazanızdan aldım ve aldığıma pişman oldum. Sürekli kullandığım markanın tadı değişmiş aşırı şekerli geldi, acı yi geçtim içerisine şekeri basmışlar yiyemedim pişman olduk

profile
1.287
04 Ekim 2022

Bim Ketçap Böcek Çıktı

Bim'den 1 hafta önce ketçap aldım. Fakat sıktım da içinde olmuş böcek vardı gerçekten çok şaşırttınız sürekli sizden alırdık ama. Artık sakız bile almayı düşünmüyorum ketçabın markası bol bol.

Bim Ketçap Böcek Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .