Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Kasiyerinin Yaptığı Saygısızlık

288
Hakan
Hakan 17 Ocak 08:31
Bim Kasiyerinin Yaptığı Saygısızlık

16.01.2023 17:35'de Arap Hasan Mah. Gazeteci Hasan Tahsin Caddesinde bulunan Bim Birleşik Mağazalar a. Ş. Marketinde kasada ödememi yaptıktan sonra Kasiyer a**** b** (ürün fişimde yazan isim) para üstü olarak üzeri yeşil renge dönüşmüş 50 kuruş verdi.

Paradan şüphelenerek kasiyere değiştirmesini talep ettim. Kasiyer, başka para yok diyerek tersledi. Ben de başka kasadan değiştirilmesini, üzeri yeşil renge dönüşmüş parayı kabul etmeyeceğimi söyledim.

Kasiyer hanımefendi "şuraya bak ya insanlar para bulamıyor, bu para beğenmiyor" diye bağırarak saygısızca söylemde bulundu. Şikayet etmek için kasiyerin ismini sorduğumda "sanane vermiyorum ismimi, nereye istiyorsan oraya şikayet et" diyerek kalabalık mağaza içinde şahsımı küçük düşürmüştür.

Yapılan bu hareket son derece saygısızca ve aşağılayıcıdır. Paragrafın başında belirttiğim mağazada çalışan kasiyer arkadaştan sorumlu olan Bim mağazasının gerekeni yapmasını rica ederim.

Benzer Şikayetler

profile
158
2 hafta önce

Bim Drone çalışmıyor İçinde Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor!

videoplayer-icon

Corby sd04 marka drone aldım içinde kırmızı ışık yanıp sönüyor ve çalışmıyor sebebi nedir? Cihazı Bim alışveriş marketten aldım 2 ay falan oldu nasıl bir yol izlemeliyim servis sağlayıcısı nasıl bulabilirim ya da götürüp yenisi ile değişimini sağlamalıyım?

profile
205
15 Kasım 2022

Bim Personel Davranış Ve Turumu

Kastamonu - Araç Yeni, Dr. Hakkı Nevin CD. İndeki Çarşı içi mağazanızda çalışan yaka kartında ismini göremediğim tesettürlü, zayıf, adının s... Olduğunu öğrendiğim personelinizin müşterilere karşı davranış ve tutumundan rahatsızım. Sürekli surat asan, yardımcı olmayan soru sorulduğunda cevap vermeye...

profile
355
02 Ekim 2022

Bim Bozuk Ürünü Halka Sunan "Milli" Markamız

Ürüne denk geldim merak edip Bim'den aldım. Evde kalsın pek dışarı çıkamıyorum dedim 3 gün sonra açtım yemek için bozulmuş kremasının ve bozulmuş bisküvisinin iğrençliğiyle kaldım. Hangi sahte şekeri kullandılar ise kıvamı tutmamış belli. Ürün sonu denetimini halka bırakmışlar. Nasıl olsa alırlar di...

Bim Bozuk Ürünü Halka Sunan "Milli" Markamız
Bim Bozuk Ürünü Halka Sunan "Milli" Markamız
Bim Bozuk Ürünü Halka Sunan "Milli" Markamız
profile
752
13 Ağustos 2022

Bim Resmen Alışveriş Yapamıyoruz

Ürün alamadığımızdan dolayı ürün şikayetini yapamıyoruz, TV ve yaptığınız reklam ürünlerinin indirim günlerinizin paylaşımlarımızın söylemiş olduğunuz tarih aralığında mağazanıza yetişmeden mağazadaki müdür ve müdür yardımcıları izin 7 ailesine kaldırdıkları henüz mağaza açılmadan ürünlerin raflara ...

profile
638
11 Ağustos 2022

Bim Mantıda Kıl Çıktı

Bim 'den aldığım mantıda kıl çıktı kocaman kocaman hem de asla almam. Bu ne nasıl bu kadar hijyensiz olabilirsiniz. Resmini çekemediğim için pişmanım sizi Tüketici Hakları'na vermek lazım. Paketi acar açmaz kocaman kıllar içindeydi. Bir daha sizden alışveriş etmeyeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .