BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Öznur sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Bim Kasiyerin Kabul Edilemez Tavrı

864
Öznur
Öznur 12 Mart 14:55

11.03.2023 tarihinde saat 14.25 civarında Keçiören günsazak Caddesi 91/a adresli mağazanız dan alışveriş yapıyordum. Henüz 7-8 yaşlarında olan küçük bir çocuk süt aldı ve parası yetmediği için sütü iade edip canının çektiği bisküvi sandviç almak istedi. Bunun üzerine kasiyeriniz karşısında küçük bir çocuk olduğunu unutarak çocuğun gururunu rencide edici şekilde çocukla konuşmaya başladı. Bunu üzerine olaya müdahale ederek almak istediği ürünün ücretini ödemeyi kabul ettiğimizi ve karşısındakinin bir çocuk olduğunu bu kadar büyütülmemesi gerektiğini söylediğimiz halde gereksiz bir şekilde bizimle de tartışıp ödeme yapmak istediğimiz urunu bizimle ilgilenmek istemediğini belirterek üslupsuzca kasayı terk etti. Çocuğun duygularını rencide ettiği yetmezmiş gibi işinide yapmayarak müşteri olarak bizi müşkül durumda bıraktı. Bim mağazası olarak elemanınız konu ile ilgili uyarmanızı talep ediyorum. Orada bulunan çocuk benim çocuğumda olabilirdi hiç kimsenin küçücük bir çocuğun duygularını tahrip etmeye hakkı yok. Onlar bizim geleceğimiz. Hangi ülkeden olursa olsun karşısındakinin bir çocuk olduğunu unutup onu insanlar içinde rencide etmesi kabul edilebilir bir durum değil. Bugün o çocuğa yapılan yazılı in benim çocuğumda yapılabilir endişesini taşıyarak şikayetimi bildirmek istiyorum

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
820
08 Şubat

Bim Sürekli Ürünlere Zam Geliyor

Bim markette günlük zam yapıyor peynir süt ürünleri günlük zam yağmuru. Çocuklarımıza süt alamayacak duruma geldik... Artık yeter durun bıktırdınız ve son kullanma tarihi yakın ürünler insan sağlığını tehlikeye atan ürünler satılmaktadır. Her gün kafanıza göre zam yapıyorsunuz.

profile
817
31 Ocak

Bim Zam Yağmuru

Bim markette günlük zam yapıyor peynir süt ürünleri günlük zam yağmuru. Çocuklarımıza süt alamayacak duruma geldik... Artık yeter durun bıktırdınız ve son kullanma tarihi yakın ürünler insan sağlığını tehlikeye atan ürünler satılmaktadır.

  • profile
1 Destekçi
profile
848
02 Aralık 2022

Bim Bozulmuş Küflenmiş Süt

Bim market İstasyon Mah İstanbul/Tuzla şubesinde aldığım süt ben yazık ki küflenmiş, mayalanmış bozuk süt çocuğumun sütü içmemesi üzerine kontrol ettiğimde görsellerini paylaşacağım iğrenç görüntü ile karşılaştım.

Bim Bozulmuş Küflenmiş Süt
Bim Bozulmuş Küflenmiş Süt
Bim Bozulmuş Küflenmiş Süt
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .