Bim Kasiyer Para Hesabı Dikkatsizliği!

Sevin Sevin14 Kasım 2018 14:35

Başakşehir, Başak mahallesinde bulunan, 13/11/2018 saat:18:15 bozuk 10 TL lazım olduğu için evimin hemen karşısında bulunan Bim'e girdim, 2 parça ürün aldım. Kasada 20 TL uzattım. Cüzdanımda 1 adet 20 TL, 1 adet 200 TL mevcut idi. Kasiyer bozuk 2,1 TL verdi. 10 TL vermesi için bekliyorum suratıma bakıyor. 10 TL daha vermesi gerektiğini belirttim. Siz 10 TL verdiniz dedi. Kibar kibar 1 tane 200,1 tane 20 TL olduğunu, para bozmak için girdiğimi belirttim. Ben emin değilim şu an size para veremem dedi. O kadar kuyruk, müşteri içinde herkes bakıyor.

Sanki 10 TL için yalan söylüyorum orada. Bir kasiyer aldığı paraya bakmadan nasıl kasaya koyar? 200 TL uzatsaydım ne olacaktı? Ayrıca bu ilk defa olmuyor. Aynı mağazada yaşadığım 2. kez aynı olay. Geçen sefer, yaklaşık 2 ay önce de 20 TL para üstü vermeleri gerekiyordu, yine aynı şeyi savunup ben o kadar para almadım dediler. Tabi Bim'e yaptığımız şikayet sonrası kasa akşam fazla çıkınca 20 TL'yi hesabımıza yatırdılar.

Üstelik benim yerime bir öğrenci gelebilir, ihtiyacı olan biri denk gelebilir. Bu nasıl sorumsuzluk. O kadar müşteri içinde bu küçük rakamlar için düşülen durum da cabası. Bu olay bana 2 kere bu kadar kısa sürede denk geliyorsa, kim bilir kaç kişi daha yaşıyor bu durumu.

Elindeki paraya bile bakmayı beceremeyen çalışanı, 4 işlem bilmeyeni kasada çalıştırmasınlar. Akşam akşam benim canımı o kadar sıkmaya kimsenin hakkı olamaz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler