Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Bim Jenny Willy Bebek Bezi Kopma Şikayeti

11.702
Erhan
Erhan 14 Eylül 2021 05:21

Samsun 19Mayis Bim'den sürekli olarak kullandığım Jenny Willy 5 numara ne ek bezinde ara ara yapışma yerinde kopma yaşıyoruz. Eskiden ucuz ne olacak diye şikayet etmiyordum ama artık lux bez fiyatından satıldığı in kaliteyi de Bim'den bekliyorum ve çözüm istiyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
279
18 Aralık 2022

Bim Agu Baby Bebek Bezi Kötü

videoplayer-icon

Bu kadar kötü ve kalitesiz bir bez daha önce görmedim. Çocuk bir kez çişini yapınca her yeri pamuk oluyor. Bezin içindeki pamuklar her yerine yapışıyor. Bezi takmadan önce ortasına elimi koyunca yapış yapış bir his bırakıyor. Çocuklar için üretilen bir ürünün bu kadar kalitesiz olmaması gerekiyor ya...

profile
319
15 Aralık 2022

Bim Çıt Çitsiz Bez

Bim'e Agu baby bebek bezi geldi, büyük paket olunca almak istedim bende karlı olacağını düşündüm. İçinden çıt çıtı olmayan bez çıktı. Hata etmişim kesinlikle kalitesiz Kesinlikle alınmaz param çöpe gitti. Kalitesiz bir bez bir daha almam dalga geçiliyor gibi hissettim.

profile
414
03 Eylül 2022

Bim Bebek Bezi Fiyat Arttı Kalite Düştü

Ürün fiyatı arttı. Kalitesi çok düştü Bim'den bebek bezi alıyorum bebeğim doğduğundan beri bebeğim 20aylık oldu. Son 3 aydır beze zam üstüne zam ama bir o kadarda kalitesi düştü En ufak işemede bile bez kaçırıyor günlük üç defa elbise değiştiriyoruz Bütçemize uygun olduğu için kullanıyoruz. Mecbur...

profile
3.526
10 Mayıs 2022

Bim Bebek Bezi Sızdırma Pişik Toplanma!

Bim'den almış olduğu ağu bayb marka bebek bezinden hiç memnun kaldım pişik ve sızdırma yapmıyor geri iade etmek istedim. Ama almadılar aylık. Paket bir de. Vermiş olduğum paraya yazık oldu ben bu kadar kalitesiz bez görmedim çocuklar. Bebekler kullanıyor bu bezleri.

profile
4.676
06 Mayıs 2022

Bim 'den Akdığım Agu Baby Bebek Bezi

Bim'e Agu baby bebek bezi geldi, büyük paket olunca almak istedim bende karlı olacağını düşündüm. Hata etmişim kesinlikle kalitesiz incecik anında çişi sızdırıyor. Çocuğun kıyafetleri ıslanıyor. Kesinlikle alınmaz param çöpe gitti. Kalitesiz bir bez bir daha almam.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .