Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sevil sonuçtan hiç memnun değil

Bim İç Çamaşırı İlk Yıkamada Dağıldı

309
Sevil
Sevil 19 Kasım 2022 19:57
Bim İç Çamaşırı İlk Yıkamada Dağıldı
Bim İç Çamaşırı İlk Yıkamada Dağıldı
Bim İç Çamaşırı İlk Yıkamada Dağıldı
+2

BİM'den geçen hafta ilk defa kızım için çamaşır takımı aldım. İlk yıkamada sütyen darmadağın oldu. Bu kadar kalitesiz ürün BİM'de satılmamalı, ilk yıkamada bu hale gelen ürüne 70 lira ödedim bir de, başıma böyle bir şey geleceğini tahmin etmediğim için fişini attım. İade alınmasını istiyorum, ayrıca bu kadar kalitesiz ürün BİM'e yakışmıyor, satıştan kaldırılması gerekiyor.

Benzer Şikayetler

profile
154
2 hafta önce

Bim'den Aldığım İlkgün Çilek Reçeli Bozuk

Diyarbakır Bağcılar Bim şubesinden aldığım 2 kg İlkgün reçeli küflü çıktı. İade için fişini bulamadım maalesef. Fiyatları yükseltip, kalitesiz ürünlerle insan sağlığını bozmak nedir ya? Fiyatları düşük tutmak için maalesef kalitesiz ürünler piyasaya sürülüyor.

profile
220
2 hafta önce

Bim Ampul Mağduriyeti Giderilmesini Talep Ediyorum

Bim'den ampul aldım. Bozuk çıktı. Yanmıyor kutusunu ve fişini çöpe attım. Şimdi verdiğim para çöp mü oldu. Neden bu kadar kalitesiz ürün satılıyor. Bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Ve bu konuda gerçekten çok mağdurum. Bu konuda lütfen geri dönüş sağlayın.

profile
207
3 hafta önce

Bim Kalitesiz Defolu Ürün

Eşofman takimi Slazenger ® marka aldım 1 ay içinde tüylenme, dikiş alanlarında ayrışmalar çok kalitesiz ürün çıktı. Markasına güvenerek almıştık ama yanılmışız. Acil iadesini rica ediyorum Lütfen konuyla alakalı dönüş sağlayabilir misiniz İyi çalışmalar.

Bim Kalitesiz Defolu Ürün
profile
116
26 Aralık 2022

Bim 'in İade Almada Sıkıntı Yaratması

Bim'den 11/11/2022 tarihinde Mustafa Kemal Mahallesi/ İzmir şubenizden 249 TL'ye aldığım letoon ® marka erkek spor ayakkabısı bir ay içinde hiçbir bir darbe almadan taban kısmı açılma yapıp, iç tabanları da paramparça oldu. Ürünü iade veya değişim için götürdüğüm de, kullanım hatası deyip değişmedil...

profile
423
19 Aralık 2022

Bim Şikayet İnsan Hakları

[16/12 17:59] 2bucuk 3de esim sararken böyle bir şeyle karşılaştık. Hiç Bim'den beklemezdik en kaliteli ürün ve en çok Bim de alışveriş yapardım [16/12 18:00] Bundan sonra tedirginim ve şikayete bulunacağım. Biz böyle bir şey beklemezdim. Bir de mağazaya gidiyorum mağaza personel beni dişliyor diyo...

Bim Şikayet İnsan Hakları
Bim Şikayet İnsan Hakları
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .