Bim Fiyatları Artırıp Ürün Kalitesini Düşürüyor

Zehra Zehra6 ay önce

Son 1 yıldır Bim'de ürünlerin fiyatları sürekli artarken ürünlerin kalitesi de aynı oranda düşüyor. Oradan aldığım ve memnun kaldığım bir çok şeyi artık almıyorum. Mesela zeytin. 2-3 kez aldığım bozuk çıktı. Geçenlerde de kahvaltılık sos aldım tadı bir garip. İnceledim, yer fıstığı koymuşlar.

Bir önceki aldığımda fındık ve ceviz vardı. Direkt çöpe döktüm. Bir kere aldığımız çekirdeğin içinden sigara izmariti çıktı. Geçen de personelden azar işittik ve de benim orada olduğumu fark etmeden beni diğer personele çekiştirdi ki bunu daha önce başka personel başka müşteri için de yaptı bağıra bağıra market içinde biri diğerine müşteriyi çekiştiriyor. Ayıp yahu. Fiyatlarda zaten sürekli bir artış var.

Geçen benim yaşadığım sorunda şikayet ettik hala ilgilenen yok. Müşteri kaybı umurunuzda değil sanırım. Kimse kara kaşınıza gözünüze hayranlığından sizden alışveriş yapmıyor. Kaliteli şeyleri ucuza aldığımız içindi ki artık ne ürün kaliteniz kaldı ne de fiyatlarda ucuzluk. Müşteri kaybınız giderek artacaktır. Benden söylemesi.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler