BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nuriye sonucu yetersiz buldu

Bim Fakir Blender Ve Blender Seti Bulunmaması!

7.030
Nuriye
Nuriye 06 Kasım 2020 12:08

06.11.2020 cuma Bim'e Fakir marka ® Blender ve Blender seti 1700 World gelecekti bizde sabahın 9 'unda uyandık acele ile çıktık Mardin Kızıltepe Ceylanpınar Caddesi, Kilise Caddesi, Carrefour ® arkasındaki ipek mahallesindeki vs hepsine de gittik kalmamıştı neden beni bu kadar mağdur ettiniz ki o zaman sadece 1 tane gelmiş güya sizden mağduriyetimi gidermenizi rica ederim.

Benzer Şikayetler

profile
1.299
11 Şubat

Bim 'den Aldığım Blender Seti Arızalandı,muhatap Yok

Bim'den aldım blender seti arızalandı. Kargoyla yolladık sözde bir aydır ses soluk yok. Ne muhatap buluyoruz ne de arayan soran. İnsanları bu kadar saf yerine koyup yanıltmayın. Gerek Tüketici Hakları gerek sosyal medya olsun gerekli yerlere şikayet ettim.

profile
1.196
11 Şubat

Bim Üçlü Blender Seti Çırpıcı Başlığı

Fakir 4181 b üçlü blender seti Bim'den aldım,6-7 ay sonra çırpıcı başlığının dişlileri bozuldu 1-2 dakika yıl bile geçince, çok az kullandığım halde böyle oldu. Garanti kapsamına girmiyormuş çok saçma buldum. Kullanıcı hatası bile sayılmaz, diğer mikser ve kesim haznesi çalışıyor. Ondan memnunum.

profile
5.418
09 Eylül 2022

Bim'den Alınan Çeyiz Seti

21/11/2021 tarihinde almış olduğum çeyiz setinin içinde bulunan blender seti içinde kırık çıktı Pendik Velibaba şıhlı da bulunan Bim mağazasına ürün iadesini yaptım fakat Mağaza müdürü ürünün içerisinden blender setini aldı ve ürünün yenisinin geleceğini söylendi. 21/11/2021 tarihinde geri iade yapt...

Bim'den Alınan Çeyiz Seti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nur
Nur
 

Vallahi benim sorunum çözülmedi burda cevaplandı çözüldü yazmışlar kendilerini nasılfa aklıyor Bim matketler zinciri sağlık olsun zaten şikayet yazarken de pek bir umudum yoktu