Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Fahiş Fiyat Artışı

26.183
Cengiz
Cengiz 09 Aralık 2020 14:24

Sole ayçiçek yağ biranda 56.50 TL'ye çıkarılmış. Asgari ücretlinin ve dar gelirli vatandaşın en çok tercih ettiği marketin fiyatını biranda bu kadar yükseltmesi ne kadar doğru. El insaf insan biraz Allah'tan korkar pandemi doneminde vatandaşına destek olacağına fiyatı bu kadar artırmak cidden kabul edilebilecek durum değil.

Benzer Şikayetler

profile
153
30 Ocak

Bim Tatlılarını Değiştirsin. Osmanoğlu Markası Çok Kötü

Bim Osmanoğlu tatlı markası ile anlaşmayı bitirsin. Çok kötü. Kazandibi ile alakası yok. Sırf şeker ve ayçiçek yağı kokuyor. Bim Osmanoğlu tatlı markası ile anlaşmayı bitirsin. Çok kötü. Kazandibi ile alakası yok. Sırf şeker ve ayçiçek yağı kokuyor. Başka marka ile tatlıları deneyerek anlaşsın.

profile
2.262
21 Haziran 2022

Bim Sole Yağ Eksik Gramaj!

videoplayer-icon

BİM'den aldığın 5 litre ayçiçek yağı 4 kilo 650 gram çıktı üstelik 2 adet aldım ikisi de aynı birinde olsa hadi önemsemeyeceğim de ikisinde değil hepsinde aynı sanırsam bu bildiğiniz gibi art niyetlilik yaptığınız hiç etik değil ve şikayetçi olacağım buradan da size bunu belirtmek istedim!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Onur
Onur
 

Herkesin tek ortak sorunu pahalılık şu an bu mesajı yazarken bile 170 kişi bu mesajı okuyor yazık bize Bim zaten makullükten iyice çıktı sene başı yanlış hatırlamıyorsam 42.5 falandı çok yazık