Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Döner Çiğ Tavuk

210
Buse
Buse 17 Ocak 16:27
Bim Döner Çiğ Tavuk
Bim Döner Çiğ Tavuk

Bim'den aldığım tavuk dönerden çiğ tavuk çıktı bu nasıl ya, o çiğ tavuğun mikrobu tüm tavuğa geçiyor para veriyoruz ayıp değil mi şaka gibi Bim iyice bozdu kendini fiyatları arla çıkarıp tüm kaliteyi düşürdü fiyatlar madem yüksek kaliteli de fiyat ederi kadar olsun öğrenciyiz zaten bütçemiz kısıtlı.

Benzer Şikayetler

profile
361
26 Ağustos 2022

Bim, Tavuk Dönerimin İçerisinden Poşet Parçaları Çıktı

İçinden plastik parçalar çıktı. Bu durum ile alakalı özür talebinde bulunmalısınız aksi takdirde gerekli yerlere bildirim yapacağım. Her aldığımda buna benzer sorunlarla karşılaşıyorum. Artık son noktaya geldim. Paramızla rezil oluyoruz buna birinin dur demesi gerekiyor artık.

profile
3.482
23 Nisan 2022

Bim BİM'in Tavuk Dönerinden Kocaman Çiğ Tavuk Çıktı

Bim'den tavuk döner aldım ve içinden kocaman çiğ tavuk çıktı bu nasıl bir hata hiç mi dikkat edilmiyor cidden. 200 gr. Paketin 50 gramı çiğ tavuktu zeten bende asla almam bir de 17 TL para verdim çöpe gitti paramın yarısı da.

Bim BİM'in Tavuk Dönerinden Kocaman Çiğ Tavuk Çıktı
Bim BİM'in Tavuk Dönerinden Kocaman Çiğ Tavuk Çıktı
  • profile
1 Destekçi
profile
322
28 Ekim 2022

Bim Bozuk Ürün Satıyor

Bim'den aldığımız tavuk döner son kullanma tarihine iki hafta olmasına rağmen bozuk çıktı dört paket tavuk döner çöpe gitti para kolay kazanılmıyor bu zamanda sağlığımızla oynuyorsunuz... Resmen rezillik fişimizi attığımız için iade de edemedik...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .