Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM Dijitsu TV Değişim Yapılması İçin Yardım

profile
12 Mayıs
1.109

BİM'den çeyizim in aldığım Dijitsu ® marka 65 inç TV 1 ay sonra açtığımda arızalı olduğunu gördüm. Dijitsu servisi yardımcı oldu. İade ve değişim fişi aldım fakat BİM mağazaları yardımcı olmuyor. Mağazalarda TV'yi bulamıyorum. Nereden bulabileceğim ve değişim yapabileceğim konusunda yardımcı olmanız gerekmektedir. Ayrıca BİM'in kendi müşteri iletişim sayfasına yazdım 2 gündür herhangi bir geri dönüş alamadım.

BİM Dijitsu TV Değişim Yapılması İçin Yardım
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

BİM İçinde Sürprizin Olmaması

profile
2 hafta önce
140

İçinden sürpriz var yazmasına rağmen hiçbir şey çıkmadı ve ben o sürprizi bekleyerek almıştım. Bunun telafisi yapılmalı. Bu yanlışlık en kısa zamanda çözülmeli. Bir şey var yazıp da içinde olmaması bir yanlışlık değil mi? Ben gibi kaç kişi daha sadece içindeki sürpriz için alıyorlar. Haksız mıyım?

BİM İçinde Sürprizin Olmaması

BİM Yanıltıcı Ürün Başlığı

profile
3 hafta önce
143

BİM'den aldığım cipsin üstünde kocaman harflerle 'trans yağı yoktur' yazıyor ama arka sayfada küçük küçük yazdıkları içindekiler kısmında trans yağı içerdiğini belirtiyor. Şimdi diyeceksiniz ki '1 gramdan bir şey olmaz.' hayır, olur. Zira çoğu haram olan şeyin azı da haramdır. Damlası da haramdır. ...

BİM Yanıltıcı Ürün Başlığı
BİM Yanıltıcı Ürün Başlığı
1

BİM Bozulan Su Pompası

profile
25 Temmuz
507

House pratik su pompası almıştım hemen bozuldu BİM'den almıştım 2 yıl garantili ama çalışmıyor fişi falan olmadığı için iade edemeyeceğim yardımcı olabilir misiniz. Şarja taktım ama yok çalışmıyor not: şikayet uzun yazılması gerek diye sürekli tekrar ediyorum. Kusura bakmayın.

BİM Bulunduğum Yere Şube

profile
19 Temmuz
216

İyi günler, benim şikayetim yok. Ben sizden mahallem için bir şube açmanızı istiyorum. Daha önce de yazdım. Tarafınızdan aranmıştım, ama bir işe yaramadı. En yakın yer çok uzakta ve yürüyerek gitmemiz çok zor. O yüzden mahallemizin olduğu yere bir market şart. Lütfen her yerde şubeniz var, bizim bur...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz