BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yasemin sonuçtan hiç memnun değil

Bim Destan Marka Kuru Nane

600
Yasemin
Yasemin 26 Ocak 17:22

BİM'in destan markalı kuru nane nane değil resmen çöp yiyoruz. Paketin erisinde nane hariç her şey var. Nasıl satabiliyorsunuz böyle bir şeyi? Paket içerisinde kıl var odun var bildiğiniz çöp. Bir daha almam.

Benzer Şikayetler

profile
Ali
254
1 hafta önce

BİM Patito Cipsten Çıkan İpliksi Cisim

Bugün BİM'den aldığım tarihi geçmemiş cipsin içinden katı çekirdek gibi bir cisim ve ipliksi bir şey çıktı, böcek de olabilir tam emin değilim. Cipsten soğudum bunu gördükten sonra, bir daha da yemem. BİM'den de bir şey almam artık, birkaç lira ucuz diye sağlığımızla oynuyorlar.

BİM Patito Cipsten Çıkan İpliksi Cisim
BİM Patito Cipsten Çıkan İpliksi Cisim
profile
231
1 hafta önce

BİM 8 Adet Yazıyor Ama 3 Adet Eksik Çıktı

Lento sandviç kek aldım. İçinde 3 adet eksik çıktı ve diğer kekler de dağılmıştı. Diğer şikayetleri okudum sanırım ilgilenen yok ama yazık günah para verip alıyoruz, bu şekilde güvenimiz de kalmıyor. Yemeye korkuyoruz şu an ve bir daha almayacağım.

profile
697
3 hafta önce

BİM Emin Döner Değil Böcek Döner

BİM'den aldığımız dönerin içinden böcek çıktı. Hiç mi dikkat etmiyorsunuz? Sağ olun yemek başında bütün iştahımızı kaçırdınız. Hijyenik ortamda üretmiyor musunuz? Nasıl insan sağlığıyla bu kadar oynuyorsunuz? Çıkan küçük bir böcek değil. Bir daha almak mı? Asla. Şikayet edilecek her yere edeceğim.

BİM Emin Döner Değil Böcek Döner
profile
505
27 Nisan

BİM Piliç Tavuk Kokmuş

BİM'den aldığım piliç poşetindeki tavuk kokmuştu. Midem bulandı. Bir daha almam. Ayrıca 100 lira civarı para ödedim. Mağduriyetimizi gidermenizi rica ediyorum. Kokmuş tavuk satanlara ceza verin. Yoksa gerçekten sinirleniyorum. Ya yeseydik o tavuğu, hiç mi vicdanınız yok?

BİM Piliç Tavuk Kokmuş
BİM Piliç Tavuk Kokmuş
BİM Piliç Tavuk Kokmuş
+2
profile
872
24 Nisan

BİM Marketindeki Kötü Müşteri Deneyimi

Paketli dondurma aldım Adora Mini 6'lı paket yanlış almışım. Bademli yerine karışık almışım. Değiştirmeye gittim, fişi yoğun olduğu için almadım. Geri iadeye götürdüğümde fişsiz iade alamıyoruz dediler. Ne yapacağız dedim, fişi çöpe attık dediler ve ben orada çöpün içinden fişi aradım, buldum. Böyle...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .