Bim Çalışanlarının Müşteriye Karşı Olumsuz Davranışı!

Talat Talat12 Haziran 2019 10:17

10.06.2019 pazartesi günü akşam saat 20:48 'de İstanbul, Beylikdüzü, Büyükşehir Bim şubesine alışveriş için gittim. Mağazaya girer girmez kapının yanında duran ismi T*** olan bir Bim çalışanı bana kapatacağız alışveriş yapamazsınız dedi.

Ben de süre yoksa tamam dedim. Kasada duran bir bayan diğer çalışanı duydu ve bana alışveriş yapabileceğimi söyledi. Kasada sıra beklerken saatime baktım daha kapanışa 10 dakika vardı. Ben de bu kadar süre varken neden Y*** beni engellemeye çalıştı diye sordum. Beni duyan T*** adlı çalışan dedi ki:

"Boş boş konuşuyorsun işte alışveriş yaptın daha ne istiyorsun". Ondan sonra aramızda tartışma yaşandı. Ne mağaza müdürü ne de kasiyer T** adlı çalışanı susturamadı. Şimdi sorum şu? Bim, mağazasında çalışacak personel alırken kriteri ne. Onlara müşteri ilişkileri ile ilgili herhangi bir eğitim vermiyor mu?

Ben belirtiğim Bim mağazasından açıldığından beri alışveriş yapıyorum. Yaşım 58. Daha yeni işe başlamış, tahminen 20' li yaşlarda bir çalışan tarafından taciz ediliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Levent 06 Ağustos 2019 23:12  

    Sizi arayıp özür bile dilemeyen şirketten alışveriş yapmayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler