12 Haziran
#12092119

Bim Çalışanlarının Müşteriye Karşı Olumsuz Davranışı!

10.06.2019 pazartesi günü akşam saat 20:48 'de İstanbul, Beylikdüzü, Büyükşehir Bim şubesine alışveriş için gittim. Mağazaya girer girmez kapının yanında duran ismi T*** olan bir Bim çalışanı bana kapatacağız alışveriş yapamazsınız dedi.


Ben de süre yoksa tamam dedim. Kasada duran bir bayan diğer çalışanı duydu ve bana alışveriş yapabileceğimi söyledi. Kasada sıra beklerken saatime baktım daha kapanışa 10 dakika vardı. Ben de bu kadar süre varken neden Y*** beni engellemeye çalıştı diye sordum. Beni duyan T*** adlı çalışan dedi ki:


"Boş boş konuşuyorsun işte alışveriş yaptın daha ne istiyorsun". Ondan sonra aramızda tartışma yaşandı. Ne mağaza müdürü ne de kasiyer T** adlı çalışanı susturamadı. Şimdi sorum şu? Bim, mağazasında çalışacak personel alırken kriteri ne. Onlara müşteri ilişkileri ile ilgili herhangi bir eğitim vermiyor mu?


Ben belirtiğim Bim mağazasından açıldığından beri alışveriş yapıyorum. Yaşım 58. Daha yeni işe başlamış, tahminen 20' li yaşlarda bir çalışan tarafından taciz ediliyorum.

Talat Talat 1.801 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler