Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM Çalışanına Yakışmayan Davranışlar

profile
16 Mayıs
895

16/05/2023 tarihinde eşim Mimar Sinan Mahallesi - Mimar Sinan Caddesi no:84a'da bulunan BİM Birleşik Mağazalar  firmasına ait şube personeli ve şube müdürü hakkında şikayetçiyim. Saat 12:00 ile 12:30 saatleri arasında alışveriş yapmak in girdiği kasada çalışan isminin Z*** olduğunu iddia etse de inanmamakla birlikte başka bir müşteri ile yapmış olduğu münakaşa sonucu müşterinin müdür ile görüşmek istemesi o süre zarfında müdürün beklenmesi esnasında eşimin işleminin tamamlanmasını istemesi üzerine aşağıda belirtilen olaylar vuku bulmuştur. Kasiyer bayan eşime sinkaflı küfürler ve mağaza personeline yakışmayacak tavırlar sergilemesinden ayrıca müşteri olan eşimi mağazadan kovmak suretiyle üzerine yürümesi, bu esnada mağaza müdürünün pasif davranması bu olaylara ait yukarıda belirtilen tarih ve saatler arası mağaza güvenlik kayıtlarının izlenmesi, bu duruma müdahil olan personel veya personeller için gerekli cezaların verilmesi, tekrar aynı durumla karşılaşılması durumunda polise ihbar edileceği tarafınıza bildirmek isterim. Konu hakkında bilgi lütfen. Not: Konu alışverişe ait fiş görseli.

Benzer Şikayetler

Bim Market İndirimli Ürün

profile
21 Şubat
441

Kısıklı ferah Caddesi Bim şubesinden 500 gram süzme porm peynir indirime girmiş peynir aldım son kullanma tarihi uzunmuş o yüzden mağaza müdürü geldi alamazsınız deyip elimden aldı. Fiyat aynı fiyat bu konuda gereken neyse yapınız.

Bim Personel Davranışı

profile
30 Ocak
1.281

Personel kolumdan tutarak beni çekmeye çalıştı mağaza içinde SKT'si geçmiş ürün var dediğim için Bağcılar asfaltı Caddesi üzerinde akgün düğün salonu üstündeki Bim market müdür ve yardımcısı tarafından hakarete uğradım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz