Bim Çalışanı İkidir Bana Çok Kötü Davranıyor

Muhammet Muhammet23 Temmuz 16:26

Ben "Şirintepe mah. Yaylapınar cad. No: 74/b 76/a - 76/b Tepebaşı/Eskişehir" adresinde bulunan Bim şubesindeki erkek çalışandan şikayetçiyim. Benim 3 yıldır alışveriş arabam var ve ben bu araba ile Afyon, Konya, Kayseri, İstanbul ve Eskişehir'de pek çok Bim ve bir sürü yerel marketler olmak üzere sayısız yer gezdim. Hatta üstte bahsettiğim bu şubeye de 1 yıldır aynı alışveriş arabamla gitmekte ve aldığım ürünleri doldurmaktayım.

Gelgelelim, geçen hafta bu şubeye gittiğimde ve bir araba dolusu alışveriş yaptığımda, yanımda bu bir araba ürünü doldurmak için getirdiğim alışveriş arabam için oradaki erkek çalışan "yasak, nasıl sokarsın kardeşim buraya onu, yasak, dışarı çıkar onu çabuk." diye söylendi. Ben o esnada bu olaya içten içe sinirlensem de, çalışan adamın o gün mağaza biraz yoğun olduğu için stresli olduğunu düşünüp, hiçbir sorun çıkarmadan ve hiçbir şey söylemeden geçmiştim. bu olayın ertesi günü, başka bir yerdeki başka bir Bim şubesine aynı arabamla sorunsuz girdim, tabii sonraki günlerde diğer marketlere de dertsiz tasasız girdim, yıllardır olduğu gibi. Bugün ise, üstte bahsettiğim çalışanın olduğu bu şubeye, 6 adet 5 litre'lik şu almak için arabamla girince (eh elimde taşıyamam o kadar suyu), aynı çalışan yine problem çıkardı ve suları elde taşıyamayacağımı ve arabama koyacağımı söylesem de dinlemedi. "yasak, müdürü çağırırım attırırım sizi. Sokamazsınız buraya onu çıkın dışarı." dedi.

Yanımda kız arkadaşım olmasına rağmen, biraz uzatsam üstüme gelecekmiş gibi konuşuyordu. Bu kez sinirlendim ve suları almadan, aldığım küçük birkaç parça ürünü de bırakarak, olay çıkarmayayım diyerek hemen o şubeden çıktım ve bu olayın hemen ardından dakikalar sonra 3 farklı rakip markanın marketlerine girdim, sularımı da başka marketlerden aldım ve her zamanki gibi, yıllardır binlerce markette kullandığım bu araba hakkında sorun çıkaran başka hiçbir yer olmadı. Ayrıca bu olayın üzerine, özellikle diğer marketlerin kasiyerlerine bugün "yasak mı bu arabalar? " diye sorduğumda her biri tarafından bana böyle bir şey olmadığı da söylendi. Niyeyse üstte adresini verdiğim Bim şubesindeki erkek çalışan, bizi bu şubeden kovmak ve Bim markasından insanları soğutmak için yemin etmiş gibi davranışlar sergilemekte. Bim gibi bir markanın çalışanlarının, müşterilere olan bu denli kavga çıkarma ve müşteriyi kapı önüne koyucu davranışlar sergiliyor olması, insanı gerçekten üzüyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Hasan 22 Ağustos 20:50  

  Nasıl bir akıl hastasıymış o. Bazen böyle tiplerle karşılaşıyoruz. Takmayın en iyisi sadece sizi bulmuyor hepimiz böyleleriyle karşılaşabiliyoruz.

 • profile-icon Meryem 12 Ağustos 02:19  

  Gittiğiniz BİM'in kapısında bölge müdürlüğünün şikayet hattı yazmaktadır. Bizzat bölge müdürlüğü ilgileniyor orayıda arayıp anlatın derim.

 • profile-icon Hava 08 Ağustos 05:42  

  O bir gerçek maalesef

 • profile-icon Öznur 30 Temmuz 17:00  

  Yasak değil. Bende markette çalıştım. Her zaman müşteri memnuniyeti önemli. Siz bence şikayet edin mağazaya bu şahsı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler