BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayşegül sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Bim Çalışan Küfür Etti

4.554
Ayşegül
Ayşegül 26 Ağustos 2022 16:19
Bim Çalışan Küfür Etti

Bugün Bim'den defter alışverişi yaptım kasaya geldiğimde bir ürünün fiyatını sordum tersleyip cevap verdi neyse parayı verdim dişlerini sıkarak ağzının inde bir şeyler söyledi kafası güzel gibi hissettim adama cevap vermedim mağazadan çıktım ama çıktığımda çocuğum anne adam sana küfür etti dedi eğer ben küfür ettiğini duysaydı mutlaka cevabını verirdim. Böyle insanları nasıl çalıştırıyorsunuz bu kabul edilir bir şey değil ben tartışmadım bile ancak tartışmam bile çalışanın bana küfür etme hakkını vermez Şanlıurfa Karaköprü'deki nar heykelinin yanındaki BİM'de şikayet etmek için Bim iletişim formu yazdım boş gönderince form gidiyor şikayet yazınca form iletilmiyor ve bu kadar mağazası olan bir firmanın müşteri hizmetleri telefonu bile yok pes yani herhalde çalışanlar bu yüzden bu kadar rahat çünkü şikayet etmek isteseniz bile edemiyorsunuz.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
376
3 hafta önce

BİM Davlumbaz Arızalı Gürültü Çıkarıyor

Kumtel üçlü set aldım, ancak davlumbaz arızalı. 2 aydan bu yana sorun giderilmedi. Bu ikinci şikayetim ve servis telefonuma bakmıyor, cevap vermiyor. Arızanın bu hafta giderilmemesi durumunda CİMER'e yazacağım ve mahkeme yoluyla işimi götüreceğim. İlk olarak BİM Kumtel servisi aradım.

profile
1.065
08 Mart

Bim Mağazada Dolapta Olan Malzemeyi Satmıyor

Bim'den Erpiliç tavuk almaya girdim dolapta tavuk var. Üstüne karton koymuşlar kartonu kaldırdım iki paket tavuk aldım kasaya geldim neymiş satışta değil bende dolaptaki malzemeyi nasıl satın alamıyorum dedim şikayet edeceğim dedim a--ve g---ismindeki çalışanlar kaba git istediğin yere şikayet et de...

Bim Mağazada Dolapta Olan Malzemeyi Satmıyor
  • profile
1 Destekçi
profile
754
20 Ağustos 2022

Bim Simbat Gün Kurusu Küflenme

Bim'den Simbat Kuruyemiş gün kurusu aldım. Ürünün üst tarafındaki kayısılar iyi durumda ancak alt tarafa gelince kayısıların küflenmiş çürümüş olduğunu fark ettim. İlk başta Bim'e yazayım dedim onlara ulaşmak çok zor iletişim seçeneği koymuşlar ancak telefonda gönder butonu çalışmıyor.

Bim Simbat Gün Kurusu Küflenme
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .