BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bim Algida Kornet Bedava Promosyonu

11.220
Selcuk
Selcuk 06 Haziran 2022 17:09

Diyarbakır huzurevleri Bim mağazasından aldığımız Algida ® kornet keyif dondurması bedava çıkmasına rağmen bedavasını vermiyor. Bim lerde bu promosyon geçmiyor dediler. Hem Bim hem Algida dondurma ® insanları bu konuda yanıltıyor. Madem bedava vermeyeceksiniz neden promosyon yapıyorsunuz. Bu konuda hem CİMER ® e hem ticaret Bakanlığına hem Tüketici Hakları'na hem de zabıta müdürlüğüne şikayette bulunacağım.

Benzer Şikayetler

profile
8.658
18 Aralık 2022

Bim Marketleri Çevre Kirliliği!

Bim market yetkilileri İstanbul Bağcılar Yenimahalle 1539 sokakta ikame ediyorum. Promosyon ürünlerinizin broşürleri binamıza kapı altından atılarak binamızı kirletmektedir. Bir binaya 1 tane bilemedin 2-3 tane kapı önüne bırakılır tomar halinde kapı altından atılmaz.

Bim Marketleri Çevre Kirliliği!
profile
8.673
17 Kasım 2022

Bim Promosyon Ürünleri Kaliteli Değil

Bim in promosyon ürünleri eskisi gibi kaliteli değil. Yıllardır alış verişimi Bim den yaparım yaklaşık 3 ay önce aldığım eşofman takımı yırtıldı ve sonrasında aldığım Slazenger eşofmanda yırtıldı lütfen kalitenizden ödün vermeyin ki bizde devam edelim.

profile
15.681
10 Ağustos 2022

Bim’e Yakışmayan Mağaza Müdür Yardımcısı Davranışı😡

Devlet Mahallesi Akcenter şubenizden bugün alışveriş yaptım. İki adet Akdo dondurmada almıştım. Etikette antepfıstıklı sade fiyatı 29,50 TL idi. Diğerinin fiyatı yazmıyordu. Kasada özellikle sordum bunlar 29,50 TL'mi diye kasiyer arkadaş baktı biri 35 TL dedi tamam olsun dedim diğeri Antep fıstık sa...

profile
11.386
09 Haziran 2022

Bim'e Yakışmayan Çalışanlar

Sefaköy, Sultanmurat Cad no: 80 a Küçükçekmece'deki Bim mağazasında, kasiyerler, muhtemelen promosyon gelen bez torbaları kapıyor, birbirlerine "h**ö** çok aldın, bana da bırak" gibi şeyler söylüyordu. Kurumsal bir firmaya hiç yakışmayan hareketler. Kredi kartıyla ödeme yaptım ve fişimde tesadüfen f...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .