Bim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emel sonuçtan hiç memnun değil

Bim Aktüel Üründe Etiket Ve Kasa Fiyatı Farklı

232
Emel
Emel 27 Kasım 2022 12:08
Bim Aktüel Üründe Etiket Ve Kasa Fiyatı Farklı

Gaziantep Yeditepe Mahallesi 85067 numaralı sokakta bulunan Bim şubeniz etikette 1650 TL olan aktüel ürünün kasada 2300 TL olduğunu söylüyor. Hem sözlü olarak 1650 TL demiş olup hem de etiket resmi bulunmaktadır. Eğer fiyatta artış olduysa etiket değişmek zorundadır. Etikette yazan hakkımız olduğunu söylediğimiz halde ısrarla etiketi kaldıracağını söylüyor. Bu umursamazlıktır!

Benzer Şikayetler

profile
293
6 gün önce

Bim Fiyatlar Tutmuyor

Etikette ayrı fiyat kasa da ayrı fiyat 100 liralık alışverişte 127 lira alındı. Ben anlamadım sizi CİMER'e şikayet edeceğim. Sizi mahkemeye vereceğim fişim elimde video kaydı var.

profile
172
3 hafta önce

Bim Ürün Fiyat Farkı

Bugün Giresun yeniyol mağazanızdan bir ürün aldım indirimli diye açıkçası güvendiğim için fişimi kontrol etmedim çınarlar şubesinde aynı ürünü görünce birtane daha almak istedim. İndirimli olmadığını indirimin bittiğini söyledi. Çalışanlar sonra Yeniyol şubesine geri geldim etiketi arkadaşa gösterdi...

Bim Ürün Fiyat Farkı
Bim Ürün Fiyat Farkı
profile
332
3 hafta önce

Bim Etiket Zam Gelmiş

İndirim gelecekti neyin zammı bu şimdi Bim Allah aşkına vicdanda mı Yoo sizlerde nasıl bir ülkede yaşıyoruz. Yoğurt 3 kilo 70! ₺ mi olurmuş peynir 42,50 kaşar peyniri 117₺ 142,50 kuruş olmuş bunları görür görmez çıktım Bim'den lütfen artık yapmayın. yapmayın. Allah aşkına

Bim Etiket Zam Gelmiş
Bim Etiket Zam Gelmiş
profile
562
3 hafta önce

Bim Personellerin İlgisizliği

Adana Seyhan gülbahçesi Bim etiket ile kasa fiyatı farklı Bim'den tuvalet kağıdı aldım. Fiyatı 64,50 kasada 70 TL alındı, personellere söylediğimde 5 TL için mi geliyorsun dediler. Beni küçük duruma düşürdüler. Haklıyken onlar beni haksız duruma düşürdüler.

profile
225
25 Aralık 2022

Bim Kalitesiz Poşetler Yırtılıyor

Bim'den ekmek aldım poşeti incelikten yırtıldı ekmek yere düştü lütfen poşetlerinizi düzeltin kaç kez ekmek ziyan oldu. Her gün değişen etiketlerden yapılan zamlardan usandım alamaz hale geldim insaf biraz insaf! Aldığım ekmek de boşa gidiyor! Lütfen poşetlerinizi düzeltin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .