BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nuray sonuçtan hiç memnun değil

Bim Agu Baby Bebek Bezi Sorunu

1.124
Nuray
Nuray 05 Mart 21:13
Bim Agu Baby Bebek Bezi Sorunu

Bim'den fiyatına da aldanıp Agu Baby bebek bezi aldım almaz olaydım 4.cocuğum birçok marka bez kullandım ama bu kadar kötü bir bez görmedim. Her çiş yapışında komple üst baş değiştiriyorum çocuk da huzursuz oluyor zaten yazık paramın iade edilmesini istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
2.860
17 Ocak
profile
Nuran'ın Teşekkür Mesajı
  • 08 Şubat 00:54

“Bim'e gidip İade ettim hiç itirazsız kabul ettiler.teşekkürler”

Bim Agu Baby Bebek Bezi Aldatmacası, Çok Kötü Kokuyor

Agu Baby 100'lü paket aldım koku yoktu idrar göstergesi vardı buna inanarak tekrar 4 numara bez aldım çok kötü kokuyor idrar göstergesi yok ben 100 pa...

profile
346
2 hafta önce

BİM Bebek Bezi Mağduriyeti

BİM Agu Baby bebek bezi aldım. Bir yapmada sızdırıyor. Bu kadar kötü bir bez görmedim. Bez takmam ve takmamam arasında fark yok. Agu Baby bebek bezi taktığımda çok kötü bir bezle karşılaştım. Kalite sıfır. Maalesef birçok bebek bezi kullandım, en kötüsü bu.

profile
501
3 hafta önce

BİM Agu Baby Bebek Bezi

BİM'den aldığım bebek bezini kullanamadan çöpe attım. Çocuğum bir kere yapmasıyla üstüne sızdırması bir oluyor. Her bezi demedim ama bu kadar kötüsünü görmedim parama yazık iki paket almıştım bir de. Agu baby bir hayal kırıklığı benim için BİM'e yakışmadı.

profile
878
04 Mayıs

BİM'de Olan Agu Baby Bebek Bezi Sızdırıyor

BİM'den aldığım agu baby 26'lı 5 numaralı olanından aldım denemek için iyi gibiydi sabaha kadar sızdırmadı ama 82'li 5 numaralı aldığımda çok kötü sızdırıyor 2 çiş yapar yapmaz üstünü bile değiştirmek zorunda kalıyorum. Bu kadar kötü bir marka bez görmedim.

BİM'de Olan Agu Baby Bebek Bezi Sızdırıyor
profile
1.180
19 Nisan

BİM Agu Baby Bez

Şeyh Şamil/Konya BİM markette Agu Baby 100'lü paket bez gerçekten çok kötü konumda. En ufak bir idrar da bile sızıntı yapıyor. Ben 3 evladımda hep BİM firmasına ait kendi fason bezlerini kullanarak büyütmüşümdür. Yalnız, bu son marka Agu Baby bezden hariç her şeye benziyor. 162.50 TL bedel ödeyerek ...

BİM Agu Baby Bez
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .