BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizem sonuçtan hiç memnun değil

Bim Agu Baby Bebek Bezi Değil Naylon Poşet

2.700
Gizem
Gizem 15 Ocak 18:34

Bim'e ait marka olan agu baby kadar kötü bir bebek bezi hiç görmedim. Resmen naylon poşeti bez diye satıyorlar. Acilen almam lazım diye aldım ama bin pişmanım 2 günde pişik yaptı çocuğu. Hemen doluyor hiç ine çekme diye bir şey zaten yok tamamen sırılsıklam oluyor çocuğun poposu hava da aldırmıyor. Niye kimse almamış diye düşünmüştüm markette anladım sebebini.

Benzer Şikayetler

profile
630
18 Mart

Bim Alışveriş İadesi Sağlanmadı!

17 Mart cuma günü Ordu Akyazı Bim mağazasından 686 TL değerinde bebek bezi aldım ertesi günü Ordu Bahçelievler'de evim olduğu için o mağazanıza yanlış aldığım ürünü fişiyle beraber iadeye gittim Yapı Kredi kartımdan alışveriş yaptığım kartıma iadesi istedim olmadı. Akyazı mağazamızdan iadesini sağla...

Bim Alışveriş İadesi Sağlanmadı!
profile
1.118
1 ay önce

BİM Agu Baby Pişmanlığı!

BİM'den aldığımız Agu Baby bebek bezi bizi bıktırdı çocuğumuzu mahvetti. Yani en sonunda götürüp BİM'in önüne atacağım. Yazık verilen paralara. Sızdırıyor hem de aşırı çocuk dışarı çişini yapsa daha iyi. Biz bir hata yaptık.

profile
575
13 Nisan

BİM Agu Baby Bebek Bezinin Kalitesizliği

BİM'den Agu Baby bebek bezi aldım. Üretici firma BİM'in şikayet sayfasına girdim ancak firma şikayetimi kabul etmiyor. Bebeğimin vücudunda döküntü yapıyor, boncuk boncuk bez dökülüyor. Bu kadar kalitesiz bir bez görmedim. Bez hem aşırı koku yapıyor hem de çok çabuk ıslanıyor. Gerçekten aldığıma çok ...

profile
1.124
05 Mart

Bim Agu Baby Bebek Bezi Sorunu

Bim'den fiyatına da aldanıp Agu Baby bebek bezi aldım almaz olaydım 4.cocuğum birçok marka bez kullandım ama bu kadar kötü bir bez görmedim. Her çiş yapışında komple üst baş değiştiriyorum çocuk da huzursuz oluyor zaten yazık paramın iade edilmesini istiyorum.

Bim Agu Baby Bebek Bezi Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .