BİM ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Bim 3-4 Gün İçinde Olan Fiyat Artışı

1.180
Gamze
Gamze 08 Mayıs 2020 14:24

Bundan 3-4 gün önce aldığım yumurta 14 TL den 17 ye 8 TL den aldığım ya neredeyse 10 TL'ye yükseldi ramazanın gelişiyle ülkedeki salgın sebebiyle insanların açlık sınırına gelmesi ve sizlerin bu süreçte daha duyarlı olması gerekirken gereksiz fiyat yükseltmenizden şikayetçiyim. 

İnsanlar Bim'i harika kaliteli ürünler in değil her bütçeye uygun olduğu için tercih ediyor. Bu süreçte hiçbir para kaybı olmayan ve çalışmaya devam eden bir sektör olarak ten çıkartılan ücretsiz izne ayrılan insanların halinden anlayıp bu süreçte ve ramazan ayında yaptığınız bu fiyat artırımını şikayet ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
275
1 hafta önce
profile
Asena sonuçtan çok memnun

BİM'den Aldığım Kazandibi Küflü Çıktı

videoplayer-icon

Bugün BİM'den aldığım kazandibi küflü çıktı. Henüz tarihine birkaç gün var ama üzerinde küfler bulunmaktadır. Bunun için sizlerden bana cevap verilmes...

BİM'den Aldığım Kazandibi Küflü Çıktı
profile
221
2 hafta önce

BİM'de Satılan Çiğköftede 10 Cm Kıl Çıktı

BİM marketler zincirinden m. Z. Ege çiğköfte ve birkaç şey daha alarak eve gittim aldığım ürünleri poşetten çıkarıp masanın üzerine koydum ve ardından çiğköfteyi yemek üzere ambalajını açtım. Aldığım m. Z Ege markalı 384 gramlık çiğköftenin içinde yaklaşık 8 veya 10 cm uzunluğunda kıl çıktı.

profile
384
4 hafta önce

BİM Buona Çikolata Eksik Paketlenmiş

BİM'den severek aldığım buona çikolata almıştım geçenlerde. Bugün kahvemin tanına açtım yemek için lakin bir kısmının olmadığını gördüm. Paket tam değildi. Sanki düşmüş yere kopmuş bir kısmı Tekrar kapatılmış ambalajına konulmuş gibi. Çok üzüldüm açıkçası.

BİM Buona Çikolata Eksik Paketlenmiş
BİM Buona Çikolata Eksik Paketlenmiş
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Metin
Metin
 

Size bir tüyo verim mi? Migros carrefursa ürünleri daha uygun olabiliyor kendinizi sınırlamayın hiç alışveriş yapmadınızmı oralardan biraz gözünüzü açın:)

Gamze
Gamze
 

Yıllardır emin olun sizin bile gitmediğiniz ülkelerde gitmediğiniz marketlere gitmişimdir. Bim evime yakin ve uygun bulduğum için gidiyordum. Bunu yazma amacım sadece kendim için değil ve buna bir çözüm bulunması.