31 Ekim 2016

Bim Market Personel Kontör Yüklemeden Kartımdan Para Çekti. Ekmek Dolabının Yeri Değiştirilmiş!

Bim market Eskişehir Gaffar Okkan Caddesindeki şubeye gittim. İçeri girdim ekmek dolabının yerini değiştirmişler. Dar koridor alana yerleştirmişler. Oysa ki ekmek dolabının yeri çok iyi yerdeydi. Ekmek dolabının eski yerine konulmasını istiyorum. Gelelim asıl konuya 3 tane ekmek, 3.25 lor peynir aldım. Kasaya geldim çıkıştaki sağ taraftaki kasaya geldim. Biraz bekledim kapının yanındaki kasaya eleman gelince kapının yanındaki kasaya gittim.

Önce ekmek peynir geçti sonra kontör yüklemek istediğimi bay elemana söyledim. Eleman daha ''kontör yüklemeden benden kartımı istedi. Hesap kontör ile 21.25 TL olduğu. İçin küsurat sevmediğim için 1.25 TL nakit verdim. Eleman kontör yüklemeden kartımdan 20 TL çekti. Önce para peşin derler ya ondan sonra telefonumu söyledim. Kontör yüklendi. Benim bildiğim işlem yapıldıktan sonra ödeme yapılır. Bim marketten şikayetçiyim.

Birol 3.145 Okunma

Cevaplar

  • Birol24 Kasım 2016

    Bim Market Sosyal Medyadan Yazdım Robot Yanıt Veriyor En Kısa Zamanda Sizinle İletşim Kurulacak Yanıtını Veriyor Gerisi Yok. Ekmek Dolabı Eski Yerine, yerleştirilmedi. Bim Market Müşterisine Önem Vermiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön