01 Kasım 2016

Bim Kasa Bilgisi Olmayan Kaba Eleman Küsurat Sorunu!

Bim market bugün Eskişehir Gaffar Okkan caddesindeki şubeye alışveriş gittim. Alışveriş yaptım çıkış kapısının yanındaki kasaya geldim. Kaba eleman denk geldi hesap 10.40 TL tuttu. Küsurat sevmediğim için 40 kuruş nakit verdim. Eleman söylenmeye başladı, aşağıda sorun çıkıyor derken aksilik bu ya cüzdanımı evde unutmuşum eve gittim. Cüzdanımı getirdim kasaya geldim. Benim verdiğim 40 kuruş kasanın üstüne koymuş ''bu sizin'' dedi.

40 kuruş ''evet küsurat için verdim'' dedim. Eleman başladı söylenmeye ''aşağıda sorun çıkıyor'' dedi. Bende dedim ''sizin kasa, bilginiz yok verilen nakit kredi kartı tutarını ayrı yazamıyorsunuz'' dedim. Bana bir de bu kasa akıllı kasa diyor. Bir de kaba konuşuyor ablacım diye hitap ediyor. O kadar çok sinirlendim ki anlatamam ''sizi şikayet edeceğim'' dedim bana ''şikayet edersen et'' dedi. Bim marketten kaba elemandan şikayetçiyim.

Birol 2.522 Okunma

Cevaplar

  • Birol 12 Kasım 2016

    Bim Market Eskişehir g. Okkan Caddesindeki Şubede Ekmek Dolabının Yeri Değiştirildi. Geçen Defada Bim Markete Şikayet Yazdım hiçbir İşe Yaramadı. Küsurat Yüzünden Tartıştığım Kasa Bilgisi Olmayan Kredi Kartı Tutarını Nakit Verilen Parayı Ayrı Yazmasını Bilmeyen O Eleman Müşterilerin Parasıyla Çalışmaya Devam Ediyor. O Elemanı Bu Şubede İstemiyorum Başka Şubeye Gönderilmesini İstiyorum. Sosyal Medyadan Bim Markete Yazdım Yanıt Vermedi. Bim Marketten Şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön