14 Ekim 2016

Bim Bonus Chippara Vb. Kullanımı!

Garanti Bankası ve Denizbank müşterisiyim. Market harcamalarındaki kampanyalarda tamamen bonus sistemlerinden çıkmış olduğu için Bim marketlerini kınıyorum. Örneğin katılmış olduğum 4 defa 100 TL ve üzeri market alışverişlerime kazanacağım bonuslarım yüklenmiyor nedeni Bim market gibi koskocaman dev gibi market üyeliği kaldıramıyor ve müşterilerini bilgilendirmiyor. Bana göre bu marketin tüm şubelerinde "bonus ve benzeri uygulamalara mağazalarımız kesinlikle katılmamaktadır" denilmesi lazım... A** -ş***-m***-C*** vb bütün marketlerde bonus chip paralar kullanılıyor... Sayın Bim mağazaları yetkilisi / yetkilileri eğer rekabet etmeye, müşterilerinize değer vermeye, ilgi ve alakaya dikkat etmek istiyorsan bu sisteme mutlaka dahil olacaksın. Ben size -1 oldum ve dahada bu ağı genişletmeye devam edeceğim. Sonra demediler, uyarmadılar demeyin. Bilginize itina ile duyurulur.

Oguz 942 Okunma

Cevaplar

  • Oguz05 Temmuz 2017

    Aradan neredeyse 1 yıl geçmiş aynı tas aynı hamam gidiyor "Bim". Nice vazgeçilmezlerden vazgeçildi örnek: Vim Toz Deterjan

  • Oguz16 Ekim 2016

    Sn. Sikayetvar.com yetkilileri, bu yazımı dikkate alıp ve zahmet edip yayınladığınız için teşekkür ederim. Bim dediğimiz firma kılını dahi kıpırdatmadan aynı şekilde devam ediyorsa, sıfır noktası olan bizleri yani para kazandığı insanları dikkatine almıyorsa bizde gereğini itina ile yaparız. Üzüldüğüm şey şu ki bu zamana kadar hiçbir yazıya cevap vermemişler. Müşteri kiminle muhatap olacak.?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön