24 Nisan 2013
Yorum Yap
#1759696

BilyonerShop Ürünü Temin Edemedik Deyip Başka Üyelere Aynı Ürün Gönderilmiş!

13. 04. 2013 tarihinde 1038 sipariş numarasıyla Remington PG6050 sipariş ettim. 3-4 gün sonra aradılar ve muadil dedikleri ancak uzaktan yakından alakası olmayan bir ürün teklif ettiler ve ya iptal ya da bu ürünü seçeceksiniz kesinlikle sipariş ürünü gönderilmeyecek dediler. Ben de mecbur iptal edin o zaman dedim. Bugün donanım forumdaki yaklaşık 10 tane arkadaşın ürünleri ellerine ulaşmış bir kaçı da kargo bekliyor. Firma tarafından resmen kandırıldım. Kesinlikle gönderilmeyecek dediğiniz ürünü diğer üyelere nasıl gönderebiliyorsunuz ?Firmanın beni aldatarak iptal ettiği siparişimi acilen göndermesini istiyorum. Aksi halde THH'ye sözleşme ve diğer üye ürün fotoğraflarıyla başvuracağım.

Harun Harun 141 Okunma

Cevaplar

 • Harun26 Nisan 2013

  cevaplar sadece kendinizi aklamaya çalışmaya yönelik başka bişey değil sorunu çözmeye çalışmak yerine hata olmuş diyorsunuz ve hatanın faturasını müşteriye kesiyorsunuz. ürün öneriyorsunuz sonra bilgimiz dışında olmuş diyorsunuz sonra siparişi iptal etmesini biliyorsunuz ama iyiki güvenmeyip sözleşmenin bi kopyasını almışım yazdıklarınız ve ürünü alanların fotoğrafları var tlfla çözmek için çoğu kez denedim olmadı bana da THH'ye başvurmak kalıyor. Adınıza yakışır bi satış değildi bunu da kabul edin !!!

 • BilyonerShop Temsilcisi26 Nisan 2013

  BilyonerShop.com İnterlink İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen, Bilyoner.com üyelerine özel olarak sunulmuş bir alışveriş sitesidir. BilyonerShop.com’a Bilyoner müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonraki tüm süreçler İnterlink tarafından sağlanmaktadır. 12 Nisan 2013 Cuma günü Remington PG6050 markalı ürün için özel bir kampanya düzenlenmiş ve bu özel kampanyada sistemsel bir aksaklık yaşanmıştır. Remington PG6050 ürününe kampanya için tanımlanmış olan 20 adet stok sayısı aşılmış, bir gecede kampanya üzerinden 207 adet sipariş alınmıştır. Durum fark edildiğinde, kampanya İnterlink tarafından yayından kaldırılmıştır. Yaşanan bu problemden dolayı, bilgimiz dışında İnterlink firması üyelerimiz ile iletişime geçmiş, ürünü tedarik edemediği yönünde bilgi vermiştir. Üyelerimizin mağduriyet yaşamaması için önerilen, “muadil ürün” olduğu söylenen Philips QG 3030 model ürün, bazı üyelerimiz tarafından kabul edilmiş, bazı üyelerimiz ise siparişinin iptalini talep etmiştir. Philips QG 3030 model ürünün önerilmesi de yine bilgimiz dışında gelişmiştir. Bilyoner.com olarak yaşanan bu durumdan dolayı üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sorunun çözümü için gerekli adımlar atılmış olup, süreç tarafımızca takip edilmektedir. Siz değerli üyemizden, bilgimiz ve isteğimiz dışında yaşatılan bu memnuniyetsizlik için özür dileriz. Siparişinizin durumu ile ilgili Interlink tarafından bilgi verildiği anda siz değerli üyemize bilgilendirme yapılacaktır.

 • Harun24 Nisan 2013

  Siteden 13. 04. 2013 tarihinde 1038 sipariş numarasıyla Remington PG6050 ürünü satın aldım. 3-4 gün sonra firma tarafından aranarak ürünün temin edilemediği ve ürünü sipariş veren kimseye ürün gönderimi yapılmayacağı söylendi. Eğer ki istersem ürün yerine aldığım üründen çok çok düşük özelliklere sahip ürünü göndereceklerini aksi halde para iadesi yapacaklarını söyledir . Bende diğer ürünü kabul etmedim. Siparişim iptal edildi. Bugün forumda gördüğüm üzere siparişi eline ulaşan bir çok kişi var ancak benim siparişim iptal edilmiş. Firmaya mesaj atmama rağmen dönen olmadı. Eğer ki bu ürün gönderilebiliniyorsa (ki gönderimi diğer üyelere sağlanmış) ürünümün acilen gönderilmesini istiyorum!!!

 • Harun24 Nisan 2013

  Bu resimler de başka üyelere aynı ürünün gönderildiğinin kanıtı! http://n1304.hizliresim.com/18/s/mdfgw.jpg http://n1304.hizliresim.com/18/s/mdfhj.jpg

Ziyaretçi Yorumları