18 Nisan 2013 #1751101

BilyonerShop Ürünü Satıp Sonra Yerine Daha Ucuz Ürün Göndermeye Çalışıyorlar!

13.04.2013 tarihinde "Remington PG6050 Erkek Bakım Seti" ürününü kredi kartı kullanarak satın aldım.16.04.2013 günü müşteri hizmetleri beni arayarak üründe temin sorunu yaşadıklarını ve onun yerine müşteri memnuniyeti adına(!) "daha iyi" ve "yüksek fiyatlı" olan başka bir ürün göndermek istediklerini belirtti.


Firmanın sözüne güvenip onay verdim ancak eve gidip önerilen ürünü incelediğimde belirtilenin tam tersi daha düşük seviyede bir ürün olduğunu gördüm.


Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp yanıt alamayarak her seferinde 10-15 dakika beklememe, sitelerinden mesaj atmama rağmen hiçbir iletişim ışığı göremedim.Sipariş iptali ya da asıl ürünü istiyorum.

Arda 78 Okunma

Cevaplar

  • Arda20 Haziran 2014

    Firma bu konu ile ilgili hiçbirşey yapmadı ben de kendilerine hiçbir şekilde ulaşamadım. Bir daha hayatta alışveriş yapmam, kimseye de önermem.

  • Arda24 Nisan 2013

    Tarafıma atılan "konuyu inceleyeceğiz" konulu e-maile rağmen firma ısrarla "muadil" olduğunu iddia ettiği ürünü göndermiştir. Ben yokken çalıştığım şirketin muhaberetına teslim edilmiş. Firmaya ulaşabilirsem(!) iade edeceğim herkesin kulağına küpe olsun. Saygılarımla

  • BilyonerShop Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön