18 Nisan 2013 #1749523

BilyonerShop Ürün Tedarik Edilemedi!

13.04.2013 16:33:53'te siparişini verdiğim Remington 6050 model Erkek Bakım Setinin tedarik edilemediğini ve yerine 1/3 fiyatına sahip olan telefondaki kişi daha üstün özelliklere sahiptir diyerek satmaya çalışıyor. Philips qg3030 modelini gönderebileceklerini ya da paramın iade edileceğini belirtmişlerdir.


Ne para iadesi ne de Philips marka ürünü istiyorum. Satın aldığım ürünün tarafıma verilmesini talep ediyorum. Söz konusu siparişim ile ilgili tüm kanuni haklarımı kullanacağımı da hatırlatmak istiyorum.

Hasan 62 Okunma

Cevaplar

  • Hasan19 Haziran 2013

    Bir çok kişiye ürün gönderildiği halde bana sorulmadan siparişim iptal edilmiş ve para iadesi yapılmış. Allah ne hakediyorsanız size 1000 katını versin...

  • Hasan24 Nisan 2013

    Firma buradan ve ayrıca e-mesaj ile kendilerine iletmeme rağmen tarafıma Philips marka ürünü göndermişlerdir. Kargoyu teslim almadan iade ettim. Telefon ile arayarak para iadesi yapılacağını belirttiler. Dün ürünü alan birçok kişiye remington markalı ürünler kargo ile teslim edilmeye başlanmış. Sanırım böyle rezillikler yalnızca bu ülkede olmaktadır. Firma kime ne tutturursam mantığıyla hareket etmektedir. Tarafıma ürün gönderilmezse firmayı burada ifşa etmekten ve THH ile hukuki yollara başvurmaktan başka çaremiz kalmayacak.

  • BilyonerShop Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön