17 Nisan 2013 #1748956

BilyonerShop Tedarik Edemedikleri Ürünü Satmaya Çalışıyorlar!

13 Nisan 2013 tarihinde "Remington PG6050 Erkek Bakım Seti" sipariş ettim, bundan 3 gün sonra bana telefonla ulaşarak, ürünü tedarik edemediklerini, onun yerine kesinlikle sipariş ettiğim ürünün dengi olmayan Philips marka bir ürünü gönderebileceklerini, ya da siparişi iptal edeceklerini söylediler.


İnternette biraz araştırınca gördüğüm kadarıyla çok sayıda insan aynı durumdan şikayetçi. Tedarik edemeyecekleri ürünün fiyatını düşürüp, insanları cezbetmek ve sonrasında mağdur etmek hiç hoş değil.

Doğan 260 Okunma

Cevaplar

  • Doğan24 Nisan 2013

    13 Nisan 2013'te "Remington PG6050 Erkek Bakım Seti" sipariş etmişim, ürünü tedarik edemediklerini söyleyerek, başka bir ürün, ya da siparişi iptali seçeneklerini sundular. Bunların ikisini de istemediğimi, sipariş ettiğim ürünü almak istediğimi söylediğimde ise, "Ürün hiçbir zaman temin edilmeyecek, başka seçenek yok" dediler. Ben de mecburen, ihtiyacım olduğu için, önerdikleri ürünü kabul ettim. Daha sonra, bazı müşterilere, sipariş edilen ürünün gönderileceğini öğrendim. Kendilerine ulaşmaya çalıştığımda telefonlara çıkmadılar, maillerime cevap vermediler ve diğer ürünü gönderdiler. Bazılarına sipariş edilen ürünü gönderirken, tuturabildiklerine iptal veya muadili zorla kabul ettirdiler.

  • BilyonerShop Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön